bugün

Büyük trollemişler ülkeyi. As bayrakları.
yenilen ayara seviniyorsunuz. bu kadar olur.
Bu da halkın yaklaşımı:
görsel
Amına koduklarım!
oturup hesaplayan olmuş.
yazık!!!
sonra ironiden anlamıonuz diyince kızıyorsunuz.
ülkede beslenen sığır sürüsünü göstermiştir, 32 yaşında bir pedofilinin 14 yaşında kızla evlenmesi hiç mi dikkat çekmez ulan !

gerçi bahaneleri yüzyıllardır aynı " o zamanlar 18 yaşında gibi gösteriyordu "

edit : 2 pedofili beğenmemiş.
Cümleyi okuduktan sonra beynim kafatasımı terketti.

Matematiğim işlev dışı kaldı.
önce hesapladım sonra ne var bunda diye bir daha okuduğumda "karısı" ibaresini görünce sinirlendim. 40 da mhp'ye gönderme sanırım. görün görün. saygılar.
okuduğunu anlayamama ve sorgulamamanın bir ürünü bu malesef ülkemizin kanayan yarası.
40 yapar!!1! buda milliyetçi hareketin kırkıncı yılıdır.

edit; açık hesap

32-3=29
14-3=11

29+11=40 yapar.
hepsi de kırk yazmış ya ne denir başka bilmiyorum.
galiba "kırkbir kere maşallah!!!" demek gerek.
bazı kesimlere sağlam giydirmiş ancak bunların vicdanları, allahları, dinleri, peygamleri, şerefleri olmadığı için umurlarında olmaz. yüzsüz bunlar yüzsüz.
Yazanların profillerine bakın çocuk yada troll hesaplar bunlarla ülke seviyesi mi ölçülür ?
admlar da haklı. bu ülke 15 yaşında kız almış cumhurbaşkanı gördü.
Unicef'in ne kadar ciddi bir kurum olduğunu bir kez daha gözler önüne seren paylaşımdır.
ondan sonra geri zekalı diyince tribe giriyorlar bir de..

koyun diyosun, koyun dediniz koyduk minvalinde espiriler yapıyorlar bir de..

say say bitmez..

bir topluluk kendini ancak bu kadar aşağılatabilir yha..
pizzagate skandalı'nın pabucunu dama attırma çabalarıdır. oluşumun destekçilerini check etmekte fayda var.

koduğumun dünyasında bilimden sanata her kavram politik kaygılarla yürüyor.
http://www.youtube.com/watch?v=p41-yVIxqFc
yorumlarda işlemi hesaplayıp, 40 eder diyen sazanları göstermiştir.
Türkiye'ye bok atalım da Nasıl atarsak atalım mantığıyla yapılmıştır. Medeni Avrupa'da seks yaşı kaç? Medeni Avrupa'da uyuşturucu kullanımı yaşı kaç? Avrupalı kız 14 yaşında bakireliğini kaybedince medeniyet çocuk gelin olunca Türkiye medeniyetsiz. Önce kendi çöplüğüne bakmayıp Türkiye'ye bok atmak için sıraya girenleri sevindirir. Ayrıca ikiside normal değil bu da ayrı olay ama önce kendine bakamayan medeni Avrupa'nın iki yüzlülüğü can sıkıcı. Evet.