bugün

uzun zaman önce entrylerini (tabi onlara da entry denirse artık) alıp gitmiş bulunan; nicki güzel ancak kendi çöp eleman (dı.)
birden ansızın aklıma geldi nedense.
yalnız nickiyle de tutarlı bir trolldü yani bir bakıma. dr harleen ne kadar umursanırsa bu da o kadar umursanacak türden bişeydi işte..
umursamazın aleti olarak okuduğum niktir. demekki aklımdan neler geçiyorsa.
Benim efsane hesabım.
Geri verin lan hesabımı! Süslü cümlelerimi, sinemasal eleştirilerimi, sosyo- kültürel saptamalarımı, psikolojiye dayalı fikriyatımı, entelektüel cümlelerimi bu sosyal platformdan kaçırmayın.

Mal değnekleri sizi.
yazık olmuş garibime..

çekemediniz olm çocuğu..
çaylak oldu sonra kendini sildi entryleri yok çünkü. burada çaylak cezasının süresi yeni üye olanın süresinden daha uzun olduğu için hesabı silip yeni açmak daha mantıklı gelmiştir. yakında döner. evet.
Siktir git buradan bir daha gelme yazarı.
yedek hesaplarından devam edecek olan yazar(ımsı)dır. başlamış bile görülebildiği kadarı ile bir başlık tutmayınca nick altı derken hala da dikkat çekemedi ama olsundu..
bir garipliğini görmediğim insan kişisi..

kafasına göre yazsın..

bana ne?

kime ne?
https://m.uludagsozluk.com/e/34363433/

Sike sürecek aklı olmadan Mustafa kemal Atatürk'e laf atan keko.
evlenip miami'ye yerlesecegimiz yazar...

south beach'te bahceli bir evimiz olacak...

o cimleri bicerken, ben kendisine hindili sandvic yapacagim ellerimle...

seviyorum seni...
Sevmek zorunda değilsn ama ske ske saygı duyacaksın. Yoksa illaki saygı duyan biri seni bulur ve saygı "duydurur". Sktir şimdi.
vito scalettta nickli kavat ile bozacıyla şıracı hikayesi işte.
Adam nickinin hakkını veriyor. Boş işlerle uğraşmayı umursamıyor.
kadın sanıyordum bu ben yazarı (utanan surat)
Güzel yazıyor vesselam.
Ergen tayfasinin nikaltina pisledigi ustat yazar. Yazilarini okumadan gune baslayamiyorum.
kültürlü ise köylü kavramının ne anlama geldiğini bilir senin düşündüğün gibi düşünmez dediğim yazar.
e köylü milletin efendisidir diye bir atatürk varken.
ananı da al git diyen bir adama reis diyenlerden de köylü kavramını bu denli düşürmesi beklenebilirdi.
ülkücülere faşist deyip solcu teröristleri savunan omurgasız bir varlık(!).
adam nasıl sevilmemişte
her görüşten hasmı var.
bomboş yazarcık. cidden boş ha, önceki yaşamımdan tanırım kendisini bomboştur.
Yazar tanesi bile olamayacak döl israfıdır

Keşke baban dağı taşı şey etseydi de sen olmasaydın bir ara ensest ilişki sonucu doğdum diyordu sonra yunan ermeni melezi olduğunu söyledi takmayın yol verin gitsin.
(bkz: yav he he)
Sütünü içsin. Dişini fırçalasın. Başka ihsan istemez.
Çemkirmekte üstüne yok.
Ayrıca kendisiyle çelişen büyük ihtimal benlik problemi yaşayan vasat bir canlı.
Adam gibi adamdır. Akıllı olun.
Atatürk düşmanı boş beleş yazar.
Dün açık eksilediniz bir entry ile tespitini yaptım.
(bkz: ay hoşt ulan).
Fikirlerinin çoğunun değil tamamının gereksiz olduğu kendini yazar sanan kişidir.