bugün

2011 yılından beri katıldığım 9 sözlük zirvesi, 5 kahve içme buluşması, 3 biralama ve özel hayatın gizliliği nedeniyle şu an sayısını vermek istemediğim kadar duygusal yakınlaşma sonucu ortaya çıktığı düşünülen tespit.

yalan değil; daha üniversite yıllarının ilk 2 yılının toyluğundaki kadınlar da tanıdım, onları bu genellemenin dışında bırakıyorum. ancak bir şekilde karşılaştığım tüm kadınlar ekseriyetle aptal saptal prensipler sahibi, sürekli yeni doğmuş yeğenlerinden konuşan ve bu vesileyle bebek yapmak için zarf attıklarını düşündüğüm, son aldıkları kitabın ismini söylemezlerse ölecek hastalığından muzdarip, takıldıkları mekanın işletmecilerinin hayat hikayelerine kadar bildiklerini bilmem ne için anlatan, kediler olmasa dünya cehenneme döner kafasında kadınlardı.

oğuzhan 100 milyon yüro len mq diyen sözlükçü kadın bile gördü bu gözler. yanisi arkadaşlar bu ortamda uludağcı bir kadınla buluşma, görüşme umudu taşıyanlarınız varsa bazı şeyleri peşinen bilin istedim.
https://youtu.be/eMJaca5WaiE
kadın mı var lan burda?
Göbeklerini içlerine çekerken meydana gelen durumdur.
Kardeş kusura bakma ama ne zaman senin nicki görsem gözümde böyle birileri canlanıyor.

görsel
Dünyada uludağ sözlükte olanlardan başka kadınlar da var.bi dışarı çık, gez.hayat kısa kuşlar uçuyor.
essy ablamız nerde acaba?

o kadar kasılıyoruz ki sizin gibi mütüş insanlarla bir arada olduğumuz için bazen entry bile giremiyorum sözlüğümüzün beyefendileri bu konuda ne düşünür diye açık oy da veremiyorum kasılıyorum açık oyun verince,
ay burası çok kastı ben gidiyorum.
Kaşıntı olmalarından iyidir. Evet.
Kasma bu kadar kardesim. cok mu kasinti buldun takilma o zaman. Kafana silah mi dayiyorlar?
Tanim: uludag sozlukteki tum kizlarla tanismis issiz kisi beyani.
Hesabi biraksak kaca kadar kasabilirsiniz ?
sen ağzının suyu aka aka yavşa sonra kasıntı de.
bakın kibarca yürümek beyfendi gibi yaklaşmak değil baya yavşamak.
zira konulştuğum minnoş sözlük hanımefendileri saçma sapan konuları bile beimle gülerek tartışıyorlar ve çokda tatlı hoşlar. hee kasıntı bi kaç kaşar var yok değil. ama onlarında işi gücü sex am göt meme muhabbeti. göster ama elletme muhabbeti. biraz yok mu beni siken havasındalar. bunların erkek modeli de var. iç anadolu gavatı onlarda. uçanı kaçanı sikiyorum havasında gezip aslında götünü parmaklayıp osbir çekenlerden başka bişey değil onlarda.
uludağda kayak yapmayan paladökenci kadınlar hiç de kasıntı değildir.