bugün

uludağ sözlük yazarları, ekşi sözlük yazarlarına göre ironi yoksunu, dar ufuklu, espri fakiri, türkçe ve dil bilgisi özürlü, ortalama olarak düşük zekalıdır. istisnalar var tabi ki onlardan özür dilerim, fakat istisnalar kaideyi bozmaz.
Doğal?
Normal?
Keyifli?
Evet öyleler.
Kişilerin değil, grup yapısının ortaya çıkardığı negatif pozitif durum.
Her insanın anlayacağı dilden konuşan biri için avam algısı da elit algısı da doğar ki bu gayet normal.
Haklısın ama bura zaten ekşi'nin arka bahçesi. Ekşi'de yazar olanların çoğu çaylak onay sırasında beklerken ulu da takılıyor. Haliyle bütün enerjilerini oraya saklıyorlar. Kimbilir buradaki yazarların kaçinda ekşi'de girmek üzere kaliteli entry arşivi var.
sıcak ve efendi olmalarıdır.

heriflerin ilk kelimeleri küfür, psikosomatik vs dolu.

yıllardır içindeyim bi kaç taneden fazla arkadaşım olmadı.
0:00 0:05
Bilginin kaotik halde olduğu ortama girmem.
Burada daha rahatım.
daha az kasıntı olması.

burada aşırı bir hırs hissetmedim şu ana kadar o yüzden kafam daha rahat.
Akıllı olması ? Bak zeki demiyorum.

Eksi de anasını siktigimin evladı paragraflarca entry girmiş sana ne AMK çocuğu sana ne. Sen bu işten ne kazanacaksın ? Cebine bişey girecek mi yoo adam ssg yi nasıl daha zengin ederim diye ugrasiyo resmen.
Kişilerin değil, grup yapısının ortaya çıkardığı negatif pozitif durum.
Her insanın anlayacağı dilden konuşan biri için avam algısı da elit algısı da doğar ki bu gayet normal.
Tüm sözlük yazarları biraz şey.
Ekş'i de beni kadın sanıp binlerce abaza sikmeye çalıştı, erkek olduğumu bilen ise siktirmeye.

Yani değişen bir şey yok. Hepimiz bir başka am/ göt peşindeyiz.
Ayrıca meme görünce bayılanlar da yok değil..
Valla şöyle söyleyim.ekşide yazarken tırsıyorum arkadaş.2 hesabım var ya lanetleniyorum yada çaylak yapıyorlar beni.kimseye hareket etmesem bile.en güzeli burda özgürce takılmak.burada ki sorun entry sayısının az olması.başlıklara gerekli önemin verilmemesi denilebilinir.
Eleştirel yaklaşımların gerçeklik payı vardır. Lakin yapıcı olmaları kaydıyla. Aksi halde alaycı kinayeli hakaret vari olabilir. Bunu iddia eden zatı muhterem 8. Nesil yazar. Bugüne kadar girdiği entry sayısı 39 toplam. Adama sormazlar mı sen ne kattın bu güne kadar buraya diye? Madem beğenmiyordun çektin gittin ne demeye gelip alay ediyorsun? Her iki sözlüğün durumunun kıyas edilmeyecek seviyede olması kaba bir tabirle grekoromen de 53 kg ile + 100 kg ın mindere çıkartılması ile eş değerdir ki bunu aptallar bile yapmaz. Gece burda online 100 ü bile bulmazken orada 1000 (belki 3-5 bin) i geçiyor. Merak ettim gittim baktım. Daha dün gece oradaydım. Sahipleri yönetim anlayışları işleyişleri farklı iki oluşumu kıyaslamak ne bileyim biraz şey sanki. Git orada takıl bazı şeyler seni bozmasın.

--spoiler--

manyetizma•195 (mavi jojoba tanesi)

sekizinci nesil yazar • 13 takipçi •

120.39 ulupuan

entryleri oylamalar medya takip

hepsi 39 bugün 6 bu hafta 12 başlık 26

--spoiler--
yav kardeşim evet burda ortam böyle burda kütüphane kafasıyla felsefi çıkarımlar yapamazsın yurtdışı görmüş lüks arabalarla takılan salon beyfendilerinin platformu değil, daha çok köy kahvesi çay ocağı tadında bi ortam burası burayı böyle kabullenin arkadaş.
Duyarsız, insani duygularını yitirmiş insanlar uludağ sözlükte daha çok yoğunlukta.

Ekşiye küsmüş olmasaydım keşke.
Şey ne?
Delikanlı mı?