bugün

haha güleyim bari.

dün bu sözlükte "sözlük kızlarının amları" diye başlık açıldı. neyin niteliği bu.

ha ekşi sözlük çok mu masum hayır tabi ki.

ikisi sözlükte de nitelik üstünlüğü göremiyorum.
--spoiler--
çok değil 1-2 sene sonra uludağ sözlüğe üyelik imkansıza yakın olasılıkta olabilir.
--spoiler--
dogru bir onerme.
her gecen gun yazar ve entry sayisindaki azalma goze alindiginda 1-2 seneye kadar uludag diye bir sozluk kalmayacagindan, haliyle uyelik imkansiz gibi birsey olacak.
ne nitelikte ne de nicelikte imkansıza yakındır. maalesef ki böyle.

buradaki kadar armut kafalı bir kesimi ne ekşi sözlükte ne bir başka sözlükte ne de dünyanın başka bir yerinde bulamazsın. ne laftan anlıyorlar ne sözden. karşına al sabahtan akşama kadar konuş bir şeyleri anlatmaya çalış senden ayrıldıktan 3 saniye sonra o sabahtan akşama kadar anlattığın şeyin 1 kelimesini bile hatırlamazlar. hayata dümdüz gelmişler dümdüz gidiyorlar. ben çok doğruyum çok iyiyim vs demiyorum bunlar umutsuz vaka onu kast ediyorum..

böyle bir kitlenin olduğu yer bir başka yeri geçmeyi bırak 5 km yakınına bile yaklaşamaz. oraya yaklaşabilmen için önce düzenli olarak sözlüğe giren ve yazar ayırmadan herkese kuralları uygulayan bir moderasyon ekibin olacak. burada o imkansıza yakın. 15 günde bir sözlüğe giriyorlar onda da pilavın içinden taş ayıklar gibi yazar ayıklaması yapıp ona göre işlem yapıyorlar. kendi adamları ortalığın anasını bellemiş olsa bile dokunmuyorlar. burada kertenkele gibi gezen tipler eşki sözlüğe yazarken yüzlerinden nur akıyor böyle kelimeleri seçerek yazıyorlar. neden ? oradaki moderatörler anında tekmeyi basarlar atarlar dışarı. sen daha bunu sağlayamıyorsun nereye geçeceksin ekşi sözlüğü hem kalite hem yazar sayısı olarak.
Nitelikte değil de başıboşluk ve dingonun ahırı olma yolunda emin adımlarla zirveye doğru tırmandığından şüphem yok. Çok radikal önlemler alınmadığı sürece bu böyle devam eder. Her geçen gün bi önceki günü arar olduk sözlükte.. *
Konu Nitelikli sapıklık, nitelikli cinsel taciz ise mümkün.
Güldürmüştür.
nitelik kırmızı çizgimizdir. olur öyle şeyler.
herkesin niteliğine kimse karışamaz.
ekşi sözlük bizi kıskanıyor. onların rafları boş, bizde bolluk bereket var. yakında oralar soğuktan donacak, ısınmak için buraya gelecekler.
Neden ekşi sözlük bıktık artık amk.
Niteliği bilmem ama iki seneye bu yazarlar bir şekilde birbirini çoğaltır. O zaman nicelikten kazanırırız, ana baba safkan ulucu bir nesil, sıra bile oluşabilir.