bugün

Kaliteyi kendinde göremeyen yazar beyanı.
5-6 sene önceki entrylere baktım pek vark yok ama 1. 2. nesil farklı bir moddaymış.
Yaklaşık bir saattir hızlıca akan sol frame'i izliyorum. Bir kaç entry dışında bir şey yazmadım. Sadece okuyorum.
Kalite arıyorum; insanlara bir şeyler katacak yazılar, bilimsel yazılar,edebi tartışmalar arıyorum ancak yok. Sözlük tam anlamıyla bir troll yuvası. Doğru düzgün açılmış başlık yok. Güzel başlıklara entry giren yok. Bir cinsiyet ve cinsellik başlıkları silsilesi almış başını gidiyor.

Belki bu entry birilerinin hoşuna gitmeyecek ve eksi yiyeceğim ama gerçek bu arkadaşlar ve kimse bunun için bir şey yapmıyor.
sen yaz da biz okuyalım sanırsın anton çehov teftişe gelmiş beğenmiyor amk.
Sözlüğün ISO9001 belgesini alması ile çözülebilecek hadise.
Yönetimden kaynaklı olduğu bariz olan durum. yani istense kaliteli bir yer haline getirilebilir fakat uğraşan yok.

bir günde yazar olunan bir yer lan burası ne bekliyorsunuz. ekşi'nin yarısı burayı insanları Trollemek için kullanıyor. ciddi entryleri oraya giriyorlar. ben de biraz trollük yapayım diye açtım fakat ortam o kadar kötü ki ona da hevesim kalmadı. ben de kalitesiz olduğunu düşündüğüm şeyleri buraya yazayım dedim.

imla hataları, saçma sapan başlıklar, kadınların veya erkeklerin fotoğraflarını atıp ilgi beklemeleri ve/veya birini düşürme çabaları. kaldı ki çoğu çocuk daha. öyle de enteresan.
ak yavşakların istilasından dolayıdır.
ve çok iğrenç cinsellik başlıkları açılıyor. tamam bende açıyorum ama iğrenç seviyesinde olmuyor ve çoğu zaman bakıyorum bu tarz başlıklar dolu bende açayım amk diyorum. başlıklarda 0 yaratıcılık, 0 gündem,0 bilgi,0 duygusallık.

işte bu yüzden uludağ sözlük ekşi sözlüğün bekleme salonudur.
güncel Önemli Başlıklar