bugün

Yoktur.
Zamanımızı siken bağımlılık.
Kelime haznem çok daraldı, arkadaşlar ben abdullah yeğin ağbeyin lugatını yutmuş bir yazarım, ağır osmanlıcaya göz kırpan yazılarımla göz doldurdum sair forum ve de tematik sözlüklerde. Entirimi okumak isteyenler ellerinde lugatlarla gezerdi.

Uluya geldim, liseli ergen kelime haznesi kadar yazmak durumunda kaldım. Mağdurum.

Lakin çok gülüyorum, lokum gibi oldum. Teşekkürler ulu.
Vakit geçirir işte. Napsın başka.
(bkz: imla kuralları)

Konuşmaya başlarken 1 satır içerden ve büyük harflerle başlarsın. Cümle kurarken virgül olması gereken yerlerde ton değiştirir nokta olan yerlerde ise susarsın. Öyle susarsın ki aklına su içmek bile gelmez. ünlem belirten cümleler bazen kızgınlık bazen sevinç bazen hüzün bazen gurur belirtir. Tırnak içinde kullandığın sözcükler hep dikkat çekmek içindir ama bu konuda pek başarılı olduğun söylenemez. Anlatım bozukluğu olduğunu hissettiğin anda aklına edit düğmesi gelir, ararsın bulamazsın ama hepsinden çok "ise" bağlacı ile kurulan cümlelerin yanlış anlaşılması canını sıkar.
güzel kafa dağıtıyor.
bence antidepresan etkisi var.
Vakit GeÇirme , Ufuk Genişletme.
sıkılmamamı sağlıyor.
Ben öyle sosyal medya kullanan birisi değilim. Gündemi Uludağ Sözlukten takip ediyorum. Gündemi öğreniyorum, diğer yazarların düşüncelerini okuyorum ve kendi bilgilerimle gündemi değerlendirerek yorumlarımı yazıyorum. Sozluğun bana sağladığı yarar budur.