bugün

Arkadaşlar.. Değerli yazar dostlarım..

Birer birer; güzelim yazarlarımızın, sol paneldeki rahatsız edici başlıklardan ve yazılardan bunalıp gittiğine şahit oldum. Bu kaliteli yazarlarınız giderse, duyarlı yazarlarımız giderse, burada kim kalacak? Ben söyleyeyim.. Troller, küfürbazlar ve ahlaksızlar.

Baş kaldırmanın, sesimizi duyurmanın zamanı geldi. Bu tür başlıkları, yazıları engellemenin özgürlükle alakası yoktur. Küfür etmek, hakaret etmek, ne zamandan beri ifade özgürlüğü kapsamına girmektedir sorarım size! Kur'an'a uyun en azından. Dini boyutunu düşünün. Artık sesimizi çıkaralım ve şu işe bir son verelim dostlarım...

"Bir derdim var" butonundan moderatörlere çağrı yapıp tepkinizi gösteriniz sayın yazarlar. Daha güzel bir sözlük için.. Daha verimli bir platform için...
Işıkları kapatır gideriz.
ibne kerhanesine dönüşür. düzgün olanlar şaibeden da kurtulurlar.
Tamam özgürlük olsun ama mide bulandırmanın alemi yoktur. Hayra alamet gitmiyi bu iş.
(bkz: zall ı anlama kılavuzu)
(bkz: ahlaksız başlıkları açanlar silik yesin kampanyası)
(bkz: küfür eden yazarlar silik olsun kampanyası)

Kampanyaları sayeside bir nebze de olsa sözlüğün akıbetini iyi yönde tayin edebilmeyi ümit ediyoruz...
Yetkili veya moderatör sayısının artırılıp sözlüğe daha fazla zaman ayırmalarıyla düzelecek olan akıbettir. Evet.
Yazar alimlari biraz daha zorlastirilmali.
Ula bu dolandırıcılar kapatıyoh der onca yazımızı emeğimizi hiç ederler amk.
Olur da harbiden kapanırsa Adana ilimizden hayrına lokma dökülür diye düşünüyorum.
Sürekli küsüp evi terkeden evin küçük şımarık çocuğu gibi. Gidiyor geri geliyor. Hayır söyleyin kapatacaksanız tası tarağı toplayıp gidelim. Hayret bişiy
Aktiflik durumunu değerlendirince akıbetinin instela gibi olacağını düşündürüyor..
Zerre sikimde değil.
düşünmenin gereksiz olduğu akıbet. yazalım, tadını çıkartıp iyi vakit geçirelim işte. enseyi karartmaya gerek yok.