bugün

Arkadaşlar düzeldi.
chromedan giriyorum safari kesinlikle girmiyor. hata verince altta yine de devam et diyor o şekilde giriyorum.
sokaktan geçeni alıyorlar zaten zor değil girmek.
görsel
Ben buraya nasıl çıktım niçin çıktım bunu izaha gerek yok gördünüz yürüdüm çıktım cikmamışta olabilirdim bunlar bi takım uydurma laflardır.
Aklımı sikeyim. Çıkamıyorum.
O gün çok içmiştim..
Yakapaca ittire kaktira girdik.
şifreyle.
Soğuk bir 2015 kışı idi. işsizdim acilen saçmalamam gereken bir platforma ihtiyaç duydum. Elhamdülillah o gün bugündür rahatça saçmalarım. Önceki nickim kim bilir neydi bilinmez.
görsel
telgraf ile.
selam ve dua ile.
Nick aldım ve girdim.
(bkz: giriş yap) yazan buton ile.
torpille .
Zaman makinesiyle.
birine bakıp çıkacaktım çıkamadım.
Dilekçeyle.
Depresyona girecektim, kapıyı karıştırmışım.

Şimdi milleti depresyona sokuyorum.
Daha yeniyim, kız kardeşimin önerisiyle bir anda kendimi sözlükte buldum.
ekşi sözlüğe giremedim eski hesabımdaki mail hesabını değiştirmediğim için. ben de dedim napıyım, buraya geldim. daha bugün yaşandı..
önce kamboçya sınırında bir kampta üç ay boyunca eğitim gördüm. yağmur ormanlarında tek başıma yaşayıp hayatta kalmayı öğrendim. sonrasında eski cia, mossad, MI6 ajanlarından ders aldım. emin boztepe'den 1 yıl bounca krav maga eğitimi aldıktan sonra toefl, kpss, ales sınavlarından dereceyle çıkıp kayıt listesine adımı yazdırdım.

moderasyon adı verilen yüce güçler beni bir ay boyunca çeşitli testlere tabi tuttular. fiziksel, psikolojik dayanıklılık testleri.

bir ayın sonunda üyelik iznim verildi.
içkiliydim sızmışım. gözümü açtığımda kendimi sözlükte buldum.
Karlı bir kış günüydü.yazda olabilir.dur dur yazın kar ne alaka.neyse hatırlayamadım girdik işte bir ara yanlıs hatırlamıyorsam 2011 ozamanlar eletrik nerde mum ısıgında uludağ sözlüğe giriyorduk hey gidi.