bugün

Başlık saçmalıklarında inci sözlük' ü geçmeyi başaran tek sözlüktür. Yaş aralığı 10-13, okunan kitap sayısı 2-5 (en az ikisi alacakaranlık veya benzeri kitaptır.), zeka seviyesi 3-7 olan dingonun ahırıdır. Buradaki dingo sanırım zall oluyor. Sözlük meşhur olsun, çok bilinsin diye kalite ayaklar altına alınmıştır. Her zurna çalanın alim olduğu bir yer haline gelmektedir. Ağızdan dolma silahlar gibi kulaktan dolma yazarlara ev sahipliği yapıyor. Gerçekten bilgili donanımlı yazarları gölgede kalan sözlüktür. Bu yazarlar akpli, hdpli, chp ve mhpli olabilirler hiçbir sıkıntı yok. Ama her görüşün her türlü yobazının doluştuğu bir yer olup çıkıyor uludağ sözlük.

(Eleştirmek benim en doğal hakkımdır.)
doğru lafa ne denir, takdir, tebrik ve tasdik ediyorum.
Anket mi vardı. Ben kaçırdım galiba. Ehehe.

%60 ın içinden sesleniyorum. Bizim sabrımızı sınamayın.
%60 çok iyimser olmuş. sözlüğün %99 u aptaldır bence. ayrıca tüm dünya nüfusunun %99 u aptaldır.
acaba sen hangi dilimdesin dedirten argümandır.
Geri kalan yüzde 50'lik kısım içinde olunduğundan derin nefes aldırmıştır.
Sözlükte ki aktrollerin cirit atmasıyla kesinleşmiş tespit.
Kaynak götüm olarak paylaştıkları haberler ve uzun adam sevgileriyle sözlüğün içine sıçıyorlar. Yaptıkları propaganda ve zeka seviyeleriyle eş değer tespitleriyle sözlükten soğutuyorlar. Ekşi'de en azından hdp ve milliyetçilerin çatışması var amk. Burda sadece aktroller barınıyor. Es kaza Aydınlanmak için sözlüğe girenler beynini yakıyor.
"mantık açısından bakarsak %60'ının aptal olmadığını biliyoruz" tespiti yapılmış ama, aptal olmayanın otomatik olarak zeki kategorisine girdiği hevesine kapılmayın, arada bazı ara karegoriler de vardır, aman diyeyim. yoksa sözlüğün %40'ı zeki olsaydı sözlük şu an bu seviye-sizlik-de olmazdı.
Doğru söze ne hacet.
kitap okuyarak deha olacağını zanneden biçarenin serzenişi.
Sadece ak partililerin salak oldugunu düşünen yazar beyanı. Pkk sempatizanından tut , kadınları 2. sınıf insan yerine bile koymayan aşagılayan, daha iki cümleyi bir araya getiremeyen ki bu en masum olanı , orasını burasını acıp kendini afişe eden ilgi fakiri , hdp ye oy veren vatan haini, ırkcı ve daha türetebilecegim bircok insan varken %60 aptal oranı buraya az bile.
Subjektif bir ifadedir.Okuyan herkes kendini % 40lık grubun içinde sayacaktır.
evlerinde zor tuttuğumuz %40 var.
vay aziz nesin reankarnasyon yapmış geç otur dinlen hele şöyle denilesi.
amaç renk katmaksa sözlüğe; onların demogojilerinden de atlarım, ülkenin %60' ına patlarım.
sözlüğün hiçbir suçu yok, sözlüğe doluşan aktrollerin seviyeyi düşürmesi sonucu ortaya çıkan orandır.
şunu yüzde 80 yapalım.
görüyorum ve arttırıyorum 97.
Herkes aptaldır kanımca, ben dahil.
bir insanın aptal olması başka şey, aptalca başlıklar açması yada entryler girmesi başka şeydir. bence uludağ sözlükteki yazarların hepsi cin gibidirler. hepsi malın gözüdürler.

fakat maalesef acı gerçek şu arkadaşlar; seviye gün geçtikçe düşüyor eski entrylere baktımızda bunu ayan beyan görmekteyiz.