bugün

Sol çerçevede, itü sözlüğü, inci sözlüğü, tarihçi76protestsanayici sözlüğü kasıp kavuran hikayeleri okudukça burnumun direğinin sızlamasına, kalitesiz miyiz biz acaba sorusunu sormama sebep olan, olmayan hikayelerdir. Yazık.
(bkz: anne bize neden almıyorsun diyor)
(bkz: bizde niye yok diyor)*
yazara saygısı olmayan, yazıya saygısı olmayan, hikayesi am-göt-meme'den ibaret olanların çoğunluğunun getirisidir.
forum tarzı entry yasak olduğu için gerçekleşmeyendir (iyi ki yok olsa kimbilir sözlük ne halde olurdu).
tabii ki yetenekli yazarlar var fakat entrylerle "vay süper yazıyorsun" gibi reyting alamadıkları için hikayeler seri şeklinde olmuyor.
konu söyleyin elimden geldiğince yazmaya çalışayım.

ama o tarz entryler siliniyor.
Ağa biz niye onlara benzemeye calisiyoruzda? Kaldı ki gerçek mi değil mi orası bile belli değil.

Formata sadık kalarak gayet dogal olandır. Asıl sorun (!) bunu niye sorguluyoruz olcakti.
VARDIR EFENDiM.
(bkz: sözlük yazarlarının başına gelen seks kazaları/#17576271)
Uludağ sözlüğün hikaye sayfası olmamasıdır.
Bir gün bir delikanlı yazarın çıkıp bu hasreti bitirecegi beklenir.
(bkz: Seçilmiş kişi aranıyor)
moderatörlerin nicke göre silik atmasından dolayıdır. Pek komunist monderatörlerimiz misal ben blr hikaye paylaşsam anında silik atarlar. Uludağsözlükten ziyade komunistsözlük yani. Format bahanedir.

şahsen hikaye paylaşabilecek çokça yazar mevcut olup bu sikindirik format döngüsü içerisinde çaresiz kaldıklarından dolayı geri çekilerek bu arzu ve isteklerinden vazgeçip bizi bu güzel hikayelerden mahrum bırakıp siyaseti, sporu bir kenara bırakarak biraz olsun kafa dağıtmamıza engel olan bir hal içerisine girerler.
beni itü sozluge itendir.
Suçlu muhtemelen formattır. Ağzını sikem formatovski.