bugün

Kendini “inci sözlük” sanmaya başlaması...
Benim gibi salakları yazar diye buraya koymak. Evet.
(bkz: karton toplayan cocuk)
ekşi sözlük. bütük sapıklar, satanistler, allahsızlar oraya doldu burda kimse kalmadı.
Abazanlık.
sözlük oluşumlarının artık eski popülaritesini kaybetmeye başlaması ve yönetimin de bunun çözümünü önüne geleni yazar yapmakta araması.
Ekşi sözlükten başlık çalmak.Kendine özgü bir kuralları olmaması.
sözlük formatından uzaklaşıp, forum formatına dönmesinden mütevellit olsa gerek.
bölücülere, kin ve nefret suçu işleyenlere kucak açması.
uzun zamandır sözlüğe girmiyorum. girmemekle de iyi yaptığımı bugün girince fark ettim. soru sormaktan aciz ve kendisinden yüz yıllar önce sorulmuş soruyu kendisi soruyor zanneden ve gene yüzlerce yıl önce de cevaplandığından habersiz, sosyal medya ergenlerinin dolduğunu görünce başlığın cevabı direk netleşiverdi zihnimde. okumak denince akıllarına sadece google gelen gençler, bilgi çöplüğünde kayboluyorlar ve görünen o ki bir çok yetenekli ve birikim sahibi yazar kendi dünyasına çekiliyor.
kemal kılıçdaroğlu ve avaneleri.
ya yazar yaş seviyesi ya da yazar kültür seviyesinde bir gerilemenin var olduğu gerçeği.
Ciddiyetin olmadığı yerde kalite ve başarı hayaldir.
inci sözlük yazarları yüzündenmiş ahahahahahaha.

Üstte bir arkadaş yazmış burayı batıran sebep ekşi sözlükten çaldığınız başlıklardır. Orada gündem olan her başlık sonrasında burada da gündem oluyor. Yaratıcı olun biraz.
verilen oyların görünmesi bence yazmaya teşviği bitiriyor. kendi fikirlerinin beğenilmesi tabii ki güzel bişey ama ya beğenmezlerse? diğer insanlardan farklı düşününler fikirlerinin beğenilmediğini anladığı vakit yazmayı bırakıyor.

eskiden 1000 online olmasının sebebinin zaten kârma puanlarından anlayabilirdiniz, umursamıyorlardı. onlar, gördüğüm birkaç yazar ve ben umursamıyoruz.

tamamen objektif yazdığımı da belirteyim.

ekşi sözlük yazar alımını kolaylaştırdı mı bilmiyorum ama alım sıklığını çoklaştırdı. bir ara 1 yıl almadığını hatırlıyorum. şu an yılda 4 alım var gözlemlediğim kadarıyla. benim 1 buçuk yıl sürmüştü yazar olabilmem.

uludağ sözlük yazar alımlarını daha zor yapmalı ve nesilciliği kaldırmalı. daha kaliteli bir kitleyle hitap edip öyle devam etmeli.

android uygulaması 2016 ağustos'tan beri güncellenmedi ve çok başarısız. ona daha çok önem verilmeli. artık herşey hıza dönüştü. daha hızlı bir menüyle geliştirilmeli.

ulupuanlar vs bunların kaldırılması gerekli hiçbir işe yarayamayan şeyler. sadece karma puanı yeter artar bile biz o yazarın troll olup olmadığını öğrenebilmemiz için.

gündemde olan başlıklar sürekli değişiyor. ekşi sözlük'teki gibi bugün ve gündem butonlarının aynı olması lâzım. sürekli sol frame değişiyor ve uludağ sözlük'teki gündemi takip edemiyoruz.
Hız ve özet çağındayız neden uzun yazmakta ısrar ediyorsunuz ki.
oytunkaran ve oytunkaran tipi yazarlar. evet.

Edit: yanlış hesapla yazmışım lan. Evet.
trollere izin verilmesi.
bittiğini kim söyledi?
görsel

o aşağılık öm bana da gelmişti. kendisini ifşa etmiyorum ama attığı fotoğraf buydu.
kendilerinden başka kimseyi iplemeyen kabul etmeyen gammazalrı dahil (bkz: samancı) tayfa yüzündendir. net.
aslında biten sadece uludağ sözlük değil . ülkenin, dünyanın gidişatı kötü. kutuplaşmadan beslenen iktidarlar bir "öteki" yaratır. "öteki" ile korkutarak seçmenini manipule eder. bunun için tüm imkanları kullanır. sosyal medyada bunlardan biri. görüldüğü üzere; okuduğumuz kitapları, seyrettiğimiz filmleri, duygularımızı, anılarımızı anlatacağımız, eğleneceğimiz bir mecrada siyasi holiganlara laf yetiştirmekten başka bir şey yapamıyoruz. çünkü böyle olması isteniyor.
görsel
olmayandan, korkmak.
Siyaset karı kiz konusu bundan baska konusulan bisey yok
Ben diger sitelerden su muhabbetker yuzunden geldim
Incideki dorduncu nesil uyeligimk birakip geldim burada ayni cikti.