uludağ sözlük yönetimidir.

ula oğlum anladık yetkili adamlarsınız ama akıllı olun lan. ne silik veriyorsunuz iki de bir. manyak mısınız. sıkarım kulaklarına.

şaka şaka yapmam öyle şey ben. ama siz de silik vermeyin canım. ne gerek var. (bkz: yerim sizi)
Hesabımın silinmesi isteğimi geri çevirmiş yönetim. Illa millete mi sövelim?
uyuyan bir yönetimdir.
Saçmalık aldı başını gidiyor ama ruhları tatilde olan bir yönetimdir.
Sözlük yazarları artık neredeyse bir birini taciz edecek.
Ama hiç birini görmeyen yönetimdir.
Haksızsam silik at hoca.
Anlamsız şeyler yapmaktadır. Eleştireye ne kadar açık olduğu merak edilen yönetimdir.
Eski tasarımıma dokunma kampanyası ile yazarların isteğine olumlu yanıt vermiş, kendilerine teşekkür edilmesi gereken rejimdir. Her ne kadar çözümün parçası oldukları sorunun müsebbibi olsalar da yine de teşekkürler. Bu zall'ın rejim müthiş dostum.
Eski tasarımıma dokunma kampanyası ile yazarların isteğine olumlu yanıt vermiş, kendilerine teşekkür edilmesi gereken rejimdir. Her ne kadar çözümün parçası oldukları sorunun müsebbibi olsalar da yine de teşekkürler. Bu zallın rejim müthiş dostum.
kızları takip etmekten fırsat bulup ilgilenemiyolar. yazıkk.
işine geldiği gibi davranır.
arada bir "düzeldi" mesajı almasam, gemiyi terk ettiklerini düşüneceğim yöneticilerimiz.
(bkz: sol frame)
ya bunlar volkswagen'i bitirecek, ya volkswagen bunları.

tamam volkswagen'e bazı konularda ben de çok kırgınım, ama nemalanacak bir şey varsa söyleyin biz de yolumuzu bulalım amk.

unutmayın ki,
yalnız yiyen, yalnız ölür...
Orada kimler varsa onlara sesleniyorum. Sözlük sözlük olmaktan çikmiş. Cinsel sohbet sayfasina dönüsmeye baslamiş. Buna bir dur demeniz gerektiğini düşünmüyor musunuz acaba ?

Genel olarak gördügüm erkekler hic çekinmeden vilada sopasi yazabiliyor. Bir kisi buna cesaret edebiliyorsa , sözlük yönetimide bunlara sen cikartmayio hala devam edilmesine izin veriyorlarsa , yönetimde onlara uymus demektir.

Lütfen sürekli seksin geçmesinden çok sıkılmış durumdayiz.
Kardesim bi derdim var olayina bi bakin ya. Yazıyoruz 2 gundur baktiginiz yok.
Para için gençleri kötü yönlendiren aşırı sapık ve manipülatif başlıklara ve kişilere müdahale etmediği ve gelecek nesillere dolaylı olarak kötülük yaptığı için artık kullanmayacagim sözlük. Size de tavsiyem bu.
sayfa ilk açıldığında nereye ne şekilde tıklarsanız tıklayın türkiye diyanet vakfının bağış sayfasına yönlendiriyor.

satılmış olduğunuzu biliyorduk.

onaylamış oldunuz..
Yani bu kadar kalitesiz bir ortam sizi rahatsız etmiyor mu?

Ya da sizde mi kalitesizsiniz, hoşunuza mı gidiyor?
Şimdi ben bunlara sövsem, hukukumuz var, Mastor yine bize sövdü derler.

3-4 tane harbi harbi insanı sözlükten soğutan sapıklar var, onlara engel olsalar burası gayet ve yeniden yazılacak yer olur.

istemiyorlar sanırım.
kış uykusuna yatmışlar sanırım. sol frameden haberleri yok.