bugün

sözlük yazarlarının yardım isteyeceği bir derdim var bölümünü keşfedemeyen sözlük yazarının söylemi. ayrıca 7. nesilden sonra çok bozdu çok. (bkz: forum uludağ)
yazarlara yardım eden bir nevi call center olan ama aslında olmayan yardım hattı.

-uludağ sözlük yardım hattına hoş geldiniz ben filiz güçverir.
+hoşbulduk filiz hanım.
-evet efendim güvenlik nedeniyle annenizin kızlık soy adının harflerinin toplamının kare kökünün yarısını söyleyiniz.
"Çaylaksınız" yazısını kısa süre içinde görecek olan yazarın son sözleridir. Sözlük formatını iyi öğrenmelidir. (bkz: ygs-lys donanım forum)
0 900 ile başlar numarası.
alo 133 olan hat. ulan bu hattı kim benim cep telefonuna aktardı gelen geçen beni arıyor. evet.
Daha önce bulunduğum bir yerde "alaaddinin sinirli lambası" nickiyle giriş yapan bir arkadaşımı arıyorum ismini falan bilmiyorum sadece buralara yazdığını okumuştum.
17 gün falan oldu kendisini sadece bir nickle arıyorum
23 yaşlarında
Tıp ögrencisi kendisi. Bu yaşlarda bu tanıma uyan tanıdıklarınız falan bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Bir miktar tutuldum da.
görsel
bu ayakkabıyı arıyorum 2 aydır. bulamadım. bilen, eden, duyan varsa allah aşkına yardımcı olsun.

edit: fotoğrafı kız arkadaşım atmıştı. çok beğendiğini ama bulamadığını yazmıştı. tutuldum amına koyim bulucam bu ayakkabıyı
Pezoluk ayak da başlar.
https://www.google.com.tr...C&biw=320&bih=454

Bu resmi google de ara. Nike adı vs çıkıyor n11 de var.
hukuki konularda oluruz.
Aynen ben de cicekli siirler bayim'daki entrylerimin silinmesini istiyorum. Bin bes yuz kere yazmis oldugum gibi. Bir tane butona tiklayacaksiniz, elinize yapismaz di mi?
anlaşılan çok başarılı çalışmayan bir yardım hattıdır.
git (bkz: soundtrack) diye ara panda youtubeda... o şekilde bulursun.
dilimin ucunda ama çıkartamadım bir türlü...
Hukuki konular için buradayız.
Her konuda yardım alabilirsiniz. Ücret soru başına 100 TL.
https://youtu.be/_cst-WHCrB4
(bkz: gülümcan)
Bu nı nı nı değil ki huuuu ğuuuu gibi bişey.
5 tane bira göndersene.
"nı nıııııııı, nı nıııııııı, nı nıııııııı, nııııııııı" şey değil mi bu;

Desert Caravan · Aaron Kenny?
Cepten eskiden ara ara bana da olurdu.

Tel+bilgisayar olduğunda daha muhtemel.
ios uygulamasına giremiyorum 3 aydır. sadece bende mi oluyor bu?
sıkıyorsunuz ama ha.

görsel
ara sıra bana da oluyor ve ben masa üstünden giriyorum. daha önce hiç olmazdı.
güncel Önemli Başlıklar