bugün

sözlüğün kurulmasından uzunca bir süre geçmesine rağmen tam anlamıyla girilemeyen dönemdir. ben artık başlık sıçmak eyleminin bitmesini istiyorum. bugün burada büyük bir ruhsal devinim olmasını istiyorum! uludağ sözlük artık ispirto koklayıp sağa sola tebelleş olan troll bozmalarının at koşturduğu ortam olmamalı!! ablasının elinden başka kız eli tutmamış olan 15-16 yaşındaki bebelerin sikimsonik zırvalarıyla yok olup gitmemeli!! sözlüğünüze sahip çıkın aziz dostlar.

benim şahsi ve nacizhane görüşüm şöyledir azizim; 97 ve üzeri doğumlular sözlükte yazar olmamalı. onlar süt kokan, ucuz,klişe yaşam formlarını bu sözlük ortamından uzak tutmalı!! tutmalı ki dışardan bakanlar açısından hala sözlükte yazarlığa dair bir umut ışığı görünsün! bak azizim ben bütün entrylerin göt zoruyla belli bir tanım kalıbına sokulup herkesin yapmacık olduğu bir sözlüğü düşlemiyorum fakat gereksiz başlıklar son raddeye ulaşmış vaziyette. günde 60-70 entry giren işsiz yazarlar sayıca çok fazla. dedesinin mezarının üstüne tükürüp kuytularda ördek siken, ezan sesini duyduğu halde bacak bacak üstüne atmaya devam eden, dedesinin hac parasını nenesinin kefen parasını kfc lerde tavuk butuna yatıran ölçüsüz ayarsız puştların bu ortamdan derhal siktirolup gitmesi gerekiyor!!

ustalık dönemine giriş yapmalı bu sözlük.

artık büyük gün geldi! içinizdeki devrim ateşini hırsınızla bütünleştirip bu ruhsal devinime sizde katılın eyyy ince bilekli, karakuru taksim solcuları!!