bugün

sözlük yazarlarının sözlükle ilgili tespitleridir.
benim tespitim şudur ki;
gammazlanan entrysini yazar kendisi silerse o entrye verilen eksiler siliniyor. tabi moderasyon silmeden silerse. naçizane bir tespit ve yüzde yüz emin değilim.
Sözlük yazarlarının sözlük içi tespitleridir.

sözlükte bulunan yazar tipleri.

1- troller
A- fotoğraflı troller.
bunların içinde şahsımda bulunmak üzere çok az bulunan kesimdir. genellikle saldırılara maruz kalırlar. çok meşakkatli bir iştir. Küfürlere sağ duyulu olmanız gerekir.
B- normal troller
aslında pek kalmadı. yinede var bi kaç tane. oytunkaran ve etuuu nun hemcinsleri. Fakat bu troller artık trollükten çıkıp insanlara saldırmaya başladı. Bu da onların kimliğine zarar veriyor.

2- troll olduğunu zanneden kızlar
Aslında troll olduğunu düşünüp aslında troll olmayan ve sadece ilgi bekleyen kızlardır. Göz önünde olan tüm kızları bu gruba alın. Abaza kitleyi peşinden sürüklerler. genelde kaostan beslenirler.

3- trollere saldıran kavgacı tipler
Trollere ağır hakaret ve suçlamalarla saldırıp popüler olmaya çalışan tiplerdir. Bi kaç arkadaş çevresi vardır. Özünde iyidir ama arkadaş çevresi bozmuştur.

4- siyaset yapan tipler
Ölümüne devlet kurtaran kesimdir. Her gün eksiksiz ya aktrollere laf yetiştirir ya da aktrollük yapar. Fazlası çok sıkıcıdır.

5- sadece sözlüğü eleştiren tipler
Genellikle neslinden gaz alıp " ben eskiyim hüloğğğ" triplerine giren tiplerdir. Entrylerinde hep sözlüğü eleştirir faydalı bir başlığı görülmemiştir.

6- abaza kesim
Sözlük kızlarının hepsini kıskaca alıp yürüyen tiplerdir. Bunlar 2 numaralı kızların götünü kaldırır. Ha bide Neco'ya baya küfür ederler.

7- kavgaları heyecanla takip eden yazarlar

sayıları gün geçtikçe çoğalan yazarlardır. Kaostan beslenip nickaltı kasmaya özen gösterirler.

8- taklitçi yazarlar

Trollerin taklidini yapıp aynı başarıyı yakalamaya çalışan yazarlardır. Genelde taklit ettiği trollü hiç sevmezler.

9- normal yazarlar

Sayıları yok denecek kadar az. Ama yine de var bi kaç kişi. Var olsunlar.
Bugünlerde farkettim ki;
Uludağ sözlükte cinsellik, ırk, din, siyaset gibi içeriklerde başlık açtığımda\hortlattığımda o başlığın çok rağbet görmesi.

Bildiğimiz gibi sözlük platformları türkiyenin genel bir kafa yapısını gösterir. (Gerçi ekşi sözlükteki kriterker çok olmasından ötürü sadece entellektüel kesimin ekşide fazla görülmeai bu yargıyı tartışmaya açar)
Yani bu başlıkları dışarda muhabbet diye açarsan tutar .