bugün

yakın zamanda olacak olandır. sözlükten oldukça fazla kişi ayrılacak gibi duruyor. hem hack yensin. özür dilenmesi gerekirken, 5dk da bir şifre sorsun. ve bir daha olup olmayacağının da garantisini vermesin. buna rağmen hala kürdolardan yana tutum sergileyen bir moderasyon olsun.

kusura bakma, sikerler aga öyle işi.

ben kaçar. ananızın amına koyim. hepinizin. orospunun evlatları.
En az 150 kişi olabilir gibi.
Moderasyon un silmesi ve bir daha almaması gereken boş beleş yazarlar var.

Adam sözlüğe tek insanları sinirlendirmek için giriyor. Bu tipleri neden silmezlerse.
çok büyük yaprak dökümü olacaktır.

uludağ ile inci de birleşir artık. hazır inci modları, burada da moderatörlüğe karışıyorken, entegrasyonda sıkıntı yaşamazlar gibime geliyor.
giden gider kalan sağlar bizimdir.
yazar kaybı değil yazar katliamı yapılması şart olmuştur.

hayır yani anlamıyorum bariz kurallara uymayan adamları ne diye tutuyorlar ki? sil gitsin. kurallara uyanlar hep sıkıntı yaşamak zorunda mı?

fake hesabı olan her kim varsa onun ben.......

saygılar sunuyorum azizim...
eğer mültecilik olursa diğer kaliteli sözlüklerin mahvolmasına neden olacaktır.
Hissedilmeyecektir.

3 entry giren yazar oluyor zaten aq. Kim ne anlasın eksildiğini?

Ha, doğru. Kalitede olan düşüş hissedilebilir orası ayrı. Net.
yazarlar yüzünden değil, moderasyon yüzünden olacak kayıptır.
Yakında olacak kayıptır.
Şu An için instela uygun bir yer gibi görünüyor.
Borsa mı burası?
Yazar gider yazar gelir. Adamların sikinde mi?

Herkes bir vazgeçilmez ayaklarında falan. Sözlük kimisi için vakit öldürme kimisi için eğlence kimisi için ego tatmini... Ancak zall için dükkan şirket para. Ekşi deki kekolarda aynı şeyi yaptı defalarca yok gideriz biz olmazsak ekşi hiç falan... E noldu ekşi yine ekşi para basıyor.

Ticari kafa arkadaşım bu liberal yani. Ne türk ne kürt ne komünist ne ülkücü... Adam çorbaya bakar gerisinin koyar götüne. Ha sen foto yolladın bunlarda ifşa oldu diye ağlarsın o ayrı konu.
saçma sapan şeylerden uzak sözlükler de var. bu sözlükte kalıp buranın değişmesini beklemektense arayışınıza uygun yerlere göç edebilirsiniz. dünya sözlük gibi. kendi halindedir ama alter sözlük gibi.
olursa bazı vasıfsız ve yeteneksiz moderatörler yüzünden olacaktır.
taraflı moderasyonun işidir. protesto edilmelidir.