bugün

çok çok kötü bir uygulamadır, tanım girmekten nefret eden yazarlar için tam tamına berbat bir durumdur. şu sözlükte sohbet olsa da zamanımız güzel geçse diyebilecek insanlar var. örneğin ben.

şu sözlükte böyle bir uygulama olsa enteller dışında herkes beğenir efenim.
özel mesaj, messenger, sosyal ağlar, mirc gibi seçeneklerle yetinemeyenlerin dert edindiğidir. sözlüktür efendim burası.
bence de çok iç burkan bir detaydır.

şöyle uludağ.server.mirc/tr li bişeler yazsak kenardan köşeden aslıhan82 lerle falan slm nbr tarzı hoşbeş etsek.

ama yapmaz ki zall, daha bi (bkz: donuz butonu) koymadı allahsız.
büyük bir eksikliktir. rakip sözlüklerde bu varken bizde olmaması bize gol yediriyor.

illa ki yazarlar bir şey yapacaksa bence imza yollayıp moderasyon'a iletelim.
sözlüğün kimilerince beklenildiği gibi çıkmamasıdır. galiba birileri bu arkadaşlara sözlüğü "seviyeli bir sohbet seni bekliyor kardo, sap gibi durma orada, takıl iki üç entry falan gir. muhahbbet akıyor" diye lanse etmiş.
"burası kasıyor msn var mı" vakalarına yol açar.
bayan sözlük yazarlarına yavşamanın önünü açıcak uygulamadır.
sözlüğü chat programı sananların üzülmesine sebebiyet verecek durum.
özel mesajlarla çok güzel oluyordur.
(bkz: ekşi seni bekliyor)
(bkz: iki yıl çaylaklık bedava)
aslında mantıklı, olabilitesi yüksek birşeydir ama boka sarar sözlük. gerçi bundan çok boka sarmaz heralde...
şimdi sol frame gibi, bir de sağ frame yapıyoruz, sağ frame e online yazarları koyuyoruz. daha sonra bu yazarlardan sohbete açık olmak isteyenler; sohbete açığım ben şeklinde bir imge ile sağda beliriyor,
hatta sohbete açık ve bağyan olanlar kırmızı, sohbete açık ve erkek olanlar mavi, sohbete açık ve tolga olanlar da pembe bir şekilde karşımıza çıkıyor.

hatta daha da açarsak ki buna bir çoğumuzun bayılacağını biliyorum. *

sohbete açık bağyan ve cinsel seksli muhabbetleri seven hatunların imgelerine ek olarak bir de playboy işareti belirsin. nası sevindik değil mi len köfteler. hehe!
neyse zaten baktım ben, çoğunluk böyle şeylere karşı, yani pek fazla yazar olmayız o platformda. malum herkes birşeyler öğrenmeye, bilgi paylaşımına falan geliyorlar. abazan olarak sayımız ziyadesi ile az. *

ben bu teklifi zall'a götürürüm ama beni sallamaz demedi demeyin bi dişi bulalım bence bi çıtlatsın bu olayı zall'a. benden bu kadar hade kolay gele.
eğer olursa zaten boku çıkan sözlüğü bırakmak geçerli bir neden olacaktır. bence böyle az çok idare eder.
çok büyük bir sorundur. özellikle de webcam uygulamasının olması gerekmektedir. burda tanım girmek sözlük formatı falan çok saçmadır sonuçta burası sözlük müdür? şöyle ateşli sohbetler için ayrı bir bölüm olsa ne güzel olur. * *
forum,chat tarzı entry girecek duruma düşen yazarın feryadını dile getiren sonunda soru işaretide olan kurallı bir cümledir.