bugün

Çok ibneyiz beğ.

Diğer başlıklara nazaran "uludağ sözlük'te küfür yasaklasın kampanyası" başlığında daha fazla küfredilmiş.

Seviyorum sizi.
ısıtılıp ısıtılıp gündeme getirilen kampanya. Katılıyorum, lâkin bir işe yaramayacak. Çünkü moderasyonun umrunda değilsiniz!
iyice çocuk parkına döndüreceksiniz sözlüğü amk.
bir de saat 20:00'dan sonra altta haydii bütün yazarlar uykuya diye yazı geçsin de tam olsun.
altına imzamı atarım.
yasaklamayanın amuğagooydgkljhf huhuuu!
uludağ sözlüğe kemalistler girmesin kampanyasının değiştirilmiş halidir. atatürkü sevmiyorum diyorum anama sövüyorlar.
Can yücelinde dediği gibi

Bana entrylerde küfür etme diyorlar usulsüz;
Lan bu kadar orospu çocukluğunu nasıl anlatayım
Küfürsüz ?
(bkz: küfür eden yazarlara not bırakmak)
Küfür acizlerin, söyleyecek söz bulamayanların ve çok fazla gereksiz sözcük tüketenlerin işidir. Bu sayade kimin ne olduğunu az çok anlayıp ona göre yaklaşım da bulunuyoruz.
Tabi bu küfrü savunduğum anlamına gelmiyor.
Yasaklanmalı.
Direk atılsın.
Yıllık küfür kotası gelsin. Kotayı dolduran yıl sonuna kadar çaylak kalsın.
Nasıl teklif ama. Huuu zall mısın ball mısın, bir şey de.
adam hassas beyler. ama küfürsüzde aynı tadı vermiyor be nihat.

misal baykuş başlığında sevimli orospu çocukları yazmıştım.

(bkz: küfürden aldığım tadı başka bir seyden almadım)
Once öfke yazmayi ogrenseydin. Kufur istemeyen siktirsin dunya sozlukte falan yazsan. Eyyorlamalara bak amina koyayim.
Destekleyin beniiii. Destek istiyoruummm.
hassas nihat'ın hassasiyeti.
"övke"sine sahip çıktığı için hayran oldum. küfürsüz sözlüğü açtığında transferi düşünürüz.

görsel
desteklediğim kampanya.
nihat abi git torun sev 62 yasından sonra karıstırma ortalıgı aq.
küfür kadar terbiyesiz ve gereksiz birşey yok. bence de yasaklansın. ben varım.
kesinlikle desteklediğim kampanya.

siz değerli yazarlara, küfretmek yakışmıyor arkadaşlar. tam 19 ay 21 gündür sözlükteyim ve ettiğim küfür sayısı toplasan 3-4 bilemedin 18'dir. demek ki derdimizi, meramımızı küfretmeden de anlatabiliyor, övkemizi küfür olmaksızın hissettirebiliyoruz.

misal ben övkelendiğimde küfretmeden entry giriyorum. paat hemen 20-25 kişiden mesaj geliyor. "nihat abi sen övkelenme", "dayı sen yaşlı adamsın su kaynatırsın, sakin ol", "nihatçığım müsaitsen bu çarşamba bana gel de beni güzelce bir yala" diyorlar.

ee ne gerek var o zaman arkadaşlar küfretmeğe?

geçen sefer de bu konuyu gündeme getirdim ancak arkadaşlarım hevesimi kırdı. o arkadaşlarımın hepsi silik oldular, o yüzden tekrar bu kampanyayı harlama zaruretim hasıl oldu.

sizleri seviyorum değerli kardeşlerim. küfürsüz bir sözlük'e var mısınız?
Buraya takılanların içinde patronundan laf işiten, arkadaş ortamlarında ezik, kendini normal kelimelerle ifade edemediği için argo kelimeleri kullanarak alkış toplamaya çalışan insanların da olması hasebiyle biraz zor olur. Bu garip gurebanın haricindekiler küfürsüz kendisini ifâde edebilse de bu grubun burada kendilerini ifâde edebilmesi için sövmeye ihtiyaçları var.
Bunlar da ikiye ayrılır; ortaya sövenler (can sıkıntısına) ve şahıslara, gruplara, fikir & düşünce sahiplerine sövenler. Asıl iğrenilesi insanlar bunlardır. Sadece sözlükte gördüğüm insan tipidir. Kendisini klavyenin başına geçince imparator gibi bişey zannediyor olsa gerek. işte bu iğrenilesi canlıları yasaklayın en azından yeter..
yasaklamayanı silksinler. evet.
desteklediğim kampanyadır.
Ya bi siktirin gidin aq denilebilecek bir önerme.
katılmaktan vazgeçtiğim kampanyadır.

arkadaşlar bi küfür yasaklansın dedim, yemediğim küfür kalmadı. ayıptır ya. gözlerim doldu resmen. tamam kardeşim yazmayın beni, bu kadar küfür yiyeceksem çıkarın beni listeden. ayıptır ya!

hassas nihat (kampanyayı terk etti)
sonuna kadar katılıyorum. küfürün olduğu bir ortamda fikirlerin bir önemi yoktur.