bugün

lise mezunları da katılabiliyor mu turnuvası.
Büyük rağbet gören kelimelik turnuvalarının onbirincisi. Yine şampiyonluğa adayım. *
Harfgelmiyo nickiyle katıldığım turnuva.. Ancak 100 üzerinde oyun oynamış olup, yüzde 100 kazanma başarısı sağlamış(!) kimseler varsa katılmaktan vazgeçeceğim turnuva! ister hile ister değil. Olasılık hesabına göre bile 200 oyun oynayıp kaybetmemek imkansızdır. Diyelim ki yanılıyorum öyle bile olsa yine oynamak istemiyorum lakin şampiyon şimdiden belli demektir. izlediğim filmi bir daha izlemek beni heyecanlandırmaz. Heyecanlananlara da iyi seyirler..
ben de varım. nick: Neomatrix
katılacağım turnuvadır. oyunu yeniden indirdikten sonra oyundaki nickimi ileteceğim.
edit: ilettim. umarım bu sefer ilk turu başarıyla geçebilirim.
Katilmak istedigim turnuva. iddiali oldugumu da ayrica bildirme ihtiyaci hissediyorum.
Şansımı deniyorum...
Nick: lizzyalyce
katılmak istediğim turnuva.
Kuraların çekilmesine 13 dakika kalan turnuva. Umarım bu sefer tekrar entelpiposu ile karşılaşmam. ilk turu başarılı geçersem gerisi gelir gibi hissediyorum.
bir sonrakine yazın adımı şekerler.
Rakibimi yendiğim, sonraki rakibimi bekledigim turnuva.
Bazı maçların çok uzun sürdüğü turnuva.
nerede gerizekalı ve oynamayı bir bok sanan insanlar var içinde bulunduğu turnuva. bu adamlar saatlerce günlerce oynamazlar. bir de bu insanlar sizin yüzünüZe bakar. yani rastgele oynadığınız kişilerde değil. sözlükten bir daha tövbe kimse ile oynanmaz. öküz sürüsü.
Rakibimi yendiğim, sıradaki rakibimi bekledigim turnuva. Final üçlüsü arasında nasıl bir mücadele planlandığını merak ediyorum. Lig usulü mu olacak?
Rakibimi 2-0 yenerek bir üst tura yükseldiğim turnuvadır.
yine yeni yeniden finale çıktığım turnuva.
Final üçlüsü belli olduğuna göre finaller başlayabilir. Sistem ne olacak? Herkes birbiriyle iki veya üç maç mı yapacak?

Edit: zamanlama mükemmel
Hande-umut: 389-346
Umut-hande: 370-304
Tildem-hande: 355-320
Tildem-hande : 369-326
Umut-hande: 336-286
(Sonuçlar geldikçe guncellenecek)

Umutla tildem arasındaki maçlar şampiyonu belirleyecek. ikisine de başarılar.
hande-umut: 389-346
umut-hande: 370-304
umut-hande: 336-286
tildem-hande: 355-320
tildem-hande: 369-326
tildem-umut: 322-299
tildem-umut: 372-327

final oyunları sonuçları.
tildem'in iki rakibini de 2-0 yenerek şampiyon olduğu turnuva.