bugün

başlıklarda hızını alamayan yazarların, soluğu birbirlerinin nickaltında almasıyla ortaya çıkan, klavyelerin silah; gerilim/tutku/bir porsiyon taş içeren entrylerin mermi niyetine kullanıldığı eylem.
bıktımıştır. Özel mesaj denen birşey vardır. Ancak illa birbirlerini elaleme rezil edecekler. Amaç bu.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
barış yanlıları da vardır.*
Genelde daha yoğun çatışmaların gece yaşandığı savaşlardır. Sisli ve karanlık gecelerde pusuya yatan savaşcı userler hücum borusuyla birlikte hebelehubele nidalarıyla saldırıya geçiyorlar.

Yalnız bazıları hileye başvuruyor ve anında uyarıları geliyor,

(bkz: Sis atma oç)

Şeklinde.
Serbest çağrışım

(bkz: Ahmet abi tekel savaşları)
Eskisi gibi sarmayan savaşlardır, insan katilll le kapışmayı özler mi be. Katilll beni duyuyorsan ;

görsel
henüz bu konuda bana saldırmaya cesaret edebilen olmamıştır.
Bana da dadandı bir iki kişi zaten 6 entry var :/
sözlükte hiç yaşamadığım şeydir.

o kadar onemsemeyin burayı, sizi takmıyorum, hahasiktir.

off gülmeseydim yiyecektiniz.
biri geip size; “ hadi tanımadığımız insanlara binlerce entrylerinin içinden 1 tanesine dayanarak sövelim.

gavat diyelim, ilgi orospusu diyelim. ne kadar kutsal varsa troll adı altında hakaret edelim. küfredelim.

hayinlik, ibnelik edelim.”

dese siktir çekersiniz.

gelip burda neler yapıyosunuz. iki yüzlü kötü insanlar.
war is coming...

çok yakında sözlükte vuku bulması beklenen savaşlardır. birileri savaş için bileniyormuş.
Az kaldı neyse. ilk defa birine hakaret etme eşiğindeyim.

Kanlı savaşlardır. Çekin kalemlerinizi sıradan gireceğim yakındır.
hayatta inanmam..

o günler çok eskida kaldı ziyaaa..
bunların hepsi teletabi olmuş abi, kavga mavga etmiyorlar. biraz diş gösterip pısıyorlar hemen.

nerede o eski cengaverler yahu? bir nick altından diğerine koşarken kavgayı takip edeceğim diye helak olan gözler nerede?

yazık, cidden çok yazık.

sözlük bitmiş.
Amk yok ki şöyle adam gibi bi mod sikip atsın şunları.

Anca karı kız kovalasınlar amk.
ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim..

bak, devrilmiş yatıyo.. göbeği dikeltip de savaşacak ha?

geçiniz..
Taraf olmayan bertaraf olurmuş. Boştayım biri safına alsın beni. Yensek de yenilsek de beraberiz bu işte. Gazamız mübarek olsun.
Evet abi istediğimiz bu. Kaostan beslenen yazarları kankacılık müessesi ile yıkmayın. Yeter artık yahu, kendinize bi çeki düzen verin.
Nerede o anlatım bozukluğundan geçilmeyen, titreyen ellerle girilen entryler?
Nerede o güzelim çılgın mı çılgın yaratıcı bir o kadar da tahrik edici küfürler?
Abi gerçek uludağ yazarları bu değil, biliyoruz.
Mesaj kutularında fingirdeşmeyi bırakıp soylu görevinize devam edin!
buyrun ben onickihavari.
Sözlükteki sümüklü böcekleri ezerek kabuğundan çıt sesi çıkarmak istediğim savaşlardır.
savaşanlardan biri şöyle yakınıyordu: "askere setre pantolon giydirip imanına halel getiren, frenkleri muallim diye karşısına diken padişaha allah elbette tevfikini çok görür".
Sözlükteki tüm malları kapak yapabilirim. Evet.
Özlendi. Yok mu bir pkp vs alkolik savaşı
(bkz: derdinizi sikeyim) savaşlarıdır.