bugün

Uludağ sözlük Meriç yazarlar listesi denilse daha olurdu. Evet.
158. Sıradan mümtaz olduğum listedir.

Mümtaz nedir?

Ayrıca muhittin'im ben!
209. Sıradaymışım iyimis.
Destekledigim listedir. Gecmise yonelik analizlerle olusturulmus, subjektif de olsa objektif kriterlerle desteklenen listedir.
eski (bkz: call it friendo), yeni (bkz: 12 14 21 1) olarak dahil olduğum mümtaz liste. 40 yıllık ahir ömrümdeki tek başarım. artık siz hesap edin ne kadar berbat bir hayat yaşadığımı. selametle.
farklı bakış açılarını anlamaya çalışan, okumaya azmeden, felsefi, edebi ve derinlikli yazma gayretinde bulunan ve bu çorbaya daha farklı ne katabilirim diyen yazarların bulunduğu bir listedir.
Kankalarini anketlere yazmaktan ne zaman vazgececek ergenler merakla bekliyorum.
mümtaz mı? mümtaz ne ararla sözlükte...
Kankam kimse onlar derler ama öteki yazarlar kaka, pis. Tıpkı kpss elemesi gibi.

Edit: adalet nerede be rıfkı abi.
öldü kendisi.
Ben ben lütfen ben olayım .
beni şu listeden çıkartın ya.

hiç bir oluşumda yer almak istemiyorum. çünkü kibirli bir pisliğim.

arz ederim.
bakıyorum da hala beni listeden çıkarmamışsınız.

yazılı dilekçe mi vermem gerekiyor ? listeden ivedilikle çıkarılmamı arz ediyorum.
maddelerini gözden geçirdiğim ve artık iştirak edebileceğimi düşündüğüm müessesedir.

kanka nasıl böyle mümtaz kelimeleri cümle içinde kullanınca mümtaz bir yazar olabildim mi?
Benim tanıdığım tek Mümtaz vardır. O da Ahmet Mümtaz Taylan.
mümtaz yazarlar kim bilmiyorum, pek umrum içi değil ama teknoloji muhabbeti var ise varım.
beni hala bu listeden niye çıkartmadınız sevgili yazarlar ?

yahu istemiyorum sizin mümtaz grubunuzu. ne amacı var bu grubun ne işlevi. bu son uyarım. ya çıkarsınız ya da sizin güvendiğiniz o dalların aklını alırım.
the kadinn’i tek geçerim..

listede olmaması büyük hatadır.. zira böyle çok sıkıcısınız lan.. kareli gömlek üzeri baklava dilimli kazak fln..

the kadinn neşeli bir abidir..
donanımlı demek istediniz sanırım efenim. bu liste benden başlar nihayete kadar gider ağbicim.
rızam dışında dahil edildiğim, faydası falan olmayan saçma sapan bir listedir.

irademle girmediğim için bu listeyi hazırlayanları bireysel hak ve özgürlük düşmanı ilan ediyorum. gelişmiş toplumlarda bireyler, başkalarının rızasını gözetir. onları dayatmayla, oldu bittiyle bir takım oluşumlara dahil etmezler. nezaketen ve bireysel hakları gözeterekten " bu gruba girmek istiyor musun?" sorusunu sorar.
mümtaz ne ola ki.
34. mümtaz olarak tüm diğer mümtazları en kalbi duygularımla selamlıyorum.
dahil olmaktan onore olduğum listedir.
200. Gizemli yazara bayılıyorum. Ara beni bul kardeş.
sıfatıyla müsemma, birden fazla entelektüel alanda varlık göstermeyi başarmış yazarların teşkil ettiği liste.

tamamen kendi kriterlerime göre hazırladım beğenmeyen varsa kubrick filmi eşliğinde ağlarken yastığına sarılabilir. listede kız nicki yok hanımlar. Neyse ki bunu anlamak için tamamını okumanız gerekiyor.

1) sakka eksu. itiraz edecek olanlarınıza sertifikamı demokles'in kılıcı misali dayıyıcam aşağıda sabredin.

2) tenet. mevzu cimboma gelince ekstrem kekoluk tavırları sergilese de serbest mülkiyet hakkı ve dil felsefesi gibi kavramlar hakkında içeriğe bağlı kalacak şekilde 10 kelimeden uzun rasyonel cümleler kurabildiği için listeye girmeye hak kazanmıştır.

3) mb isimli cocugun anilari. arada zevzeklik yaptığı herkesin malumu. bununla beraber boğaziçi üniversitesindeki tarih doktorası ilgi çekici. rivayete göre sözlükte hala entelektüel kız bulamamıştır. Mümtaz bir kişiliktir vesselam.

4) marcus ibnesi. kalp kırığından kendini gavatlığa vermiş izlenimi sizi kandırmasın. amoralist filozof mahlasıyla prime dönemini yaşadı bu totoş.

5) pilotmont1. genel kültürden kurtardı.

6) uzay muhtari. inkar eden köylüdür.

7) koala amaa ne fayda. askerde 30 kitap bitirmesiyle yerini garantiledi.
Not: mesaj attı içinden 8 tanesi psikolojikmiş. 4-5 tane de felsefe falan.

kalanı öneriye açık. listede yer almak isteyenlerin dm yoluyla başvuruları alınacak olup 2 iş günü içerisinde bizzat hazırladığım sınava tabii tutulacaklardır.

Bu da, listeye kendini de eklemiş serseri rere rörö diyecekler için mümtazlık belgem. Gönül rahatlığıyla serebral korteksinize monte edebilirsiniz:

görsel