bugün

Ekşi gibi bir sözlük platformunun taglarından habersiz cahil sürüsü. Anca işlerine geldikleri gibi hareket ediyorlar.
hepsi okumuş sikko girileri silmek için gece gündüz emek veren yiğitlerdir. adamların bisürü işi gücü var buradaki serseri tiplerin ettiği küfürler saçma sapan tanımlarını silmekle uğraşıyorlar. allah kolaylık versin diyeyim.
(img:#2178273)
50 kere yazdık bunları. sözlükte 4-5 senedir işini yapan 1 tane mod var ona da denk gelirsen. yoksa maaşlı mod a denk geldin mi eyvahlar olsun. sırf siyasi görüşü tutuyor diye şu sözlükte ne dalyaraklar dokunulmaz ayaklarıyla takılıyor görüyoruz. bize durduk yere sataşan adama küfür edince 10 gün çaylağı yapıştırırlar, adam fake hesabıyla sözlüğe 1 saatte 10 tane "x ananı skeyim" diye başlık açıp yrak resmi atıyor silmeye tenezzül bile etmiyorlar. bu lavuklar o kadar aymaz ki bunları gammaz yapmışlari sabah akşam milletin hesabında entry bulup ispiyonluyor ama kendi formatın anasını skiyor mod efendi de tenezzül edip bunlara dokunmuyor. nedenini de bağlantı olmamasıymış. isteyen denesin 3-5 bilindik yalamanın nick altına yazın, nasıl jet hızıyla entryniz silinecek görün. sonra da aynı sığırs2lerinin size verecekleri cevaplara bakın ne kadar sonra siliniyor (ona da tenezzül ederse mod efendi). normalde çaylağa bdv yasak, bu lavuklar fakelerinden bdv ye asıl hesaplarının caylaklığının kalkması için ağlıyorlar bu mod olacak zat da bunu kaldırıyor. o yuzden ugrasmayın bunlarla muhatap dahi olmayın bosuna sinirinizi bozmayın.
Nasıl gidiyor karı kız işleri? Düsüyor mu?
kolay gelsin.
hocam bazı tipler sizi başka sözlüklerde yerden yere vuruyor çaylaklığı kalkınca tekrar burada yazıyorlar benden demesi bunlara silik atın bu kadar yüzsüzlük olmaz.
başlık:
tamerkaradağlınınyanındayım

girilen ve silinen entry:
istersen altında ol, bana ne amk.

hay derdinizi seveyim...

edibüdü: kampanya mı destek mi hastag mı her ne ise o'na tepki.

edibüdü2: amk derken, malum; azıcık mantıklı konuşun.

edibüdü3: altında derken; bulunduğun konum, yanında olmak gibi.

edibüdü5: bazı embesiller konuya cinsiyetçi yaklaşıyor ve kişisel haklar seremoni sahne düzeni vs hakkında zerre bilgisi olmadan tek taraflı yaklaşımda bulunuyor da...
testisleriyle düşünen bazı embesillere konuyu hakaret olarak almaması için yapılmış açıklama.

edibüdü6: embesil zeka yetersizliği nörolojik durum ifadesidir.
bunu hakaret olarak alacaklar olan kendi düşüncesir.

edibüdü7: editleme bitti.

edibüdü: yanlış anlaşılma veya anlaşılmaya karşı yazıyı editleme, text etme.

#45146657 • 11.10.2021 01:14

entry silme gerekçesi:
s28: entry sözlük formatı'na aykırı.
edibüdü?

sonrasında edibüdü'nün ne için kullanıldığını açıkladığımız 6. ve 7. edit sonunda silme gerekçesi değişti, gerekçe:
editleri silelim
11.10.2021 05:42

tamam, içinizden bazılarının sözlüğe meydan larousse muamelesi yapmanıza saygı duyuyorum ama sizin kapesiteniz (bu entry silen süper yetenek kimse) buna yeterli değil.
entry silme gerekçesi:
edibüdü?

sonrasında edibüdü'nün ne için kullanıldığını açıkladığımız 6. ve 7. edit sonunda silme gerekçesi değişti, gerekçe:
editleri silelim

tamam da edibüdü-edit-text-açıklama-dip not vb nasıl anlarsanız bu açıklamaları silince örn: girilen "istersen altında ol, bana ne amk. hay derdinizi seveyim..." diye girilen entry küfür olarak görülür.
girdi chat tarzı entry görünür vs. vs. vs.
saçmalanmış bir görüşe amk diye yazınca burada kast edilenin "amına koyum" demek değil de "azıcık mantıklı konuşun" demek olduğunu nasıl anlatacağız?

bir yazının text veya dip notu için kaldır demek, bunu yazma demek, sözlük formatına aykırı demek (böyle bir kural görmedim, bilmiyorum) için einstein kadar zeka sahibi olmak da yetmez.
öyle ya einstein gibi zekamız yok.
ya da bazı insanların bir yazı açıklama bilgilendirme yaptığında yanlış anlaşılmalara (konu dışı, şahsiyet, hakaret vb anlaşılmalara karşı) telepati yeteneği yok, en azından bizim.
bizler beynimizi sizler gibi kullanamıyoruz. henüz evrimimizi tamamlayamadık da...
görsel
En az 2 tane yedek hesabı olan insanların moderasyon başlığına gelip "beni çaylak yaptıydın bunu da yap ühü ühü" demelerini izlemek çok keyifli.

Hatta sözlükte başka keyif alacak eğlencemiz kalmadı
Her zamanki gibi afk olan moderasyondur.
maalesef Türkiye'nin genel mozaiğinin bir tezahürüdür.
yazar kayırma ve işlem önceliğini ona göre belirleme bunlarda!
istenilen yazara istenilen nesilden hesap atama bunlarda!
geçmiş skandallardan hatırlayan vardır; yazarlar arası mesajlaşma okuma bunlarda!
siz siz olun Uludağ platformuna biriyle tanışmak için geliyorsanız dm kısmında kişiyi fazla bekletmeyin, burası ekşi sözlük değil.
ulan, sözlükte nefret ettiğim yazarlar var. onlara ana avrat söveyim, gün yüzü görmemiş küfürler edeyim, hıncımı çıkarayım ama kendimi tutuyorum; zira dakikasında çaylak yaparlar.

bu iki mal değneğinin de sabahın köründen beri etmediği küfür kalmadı. ne entryleri silindi, ne de çaylak yapıldılar.

yapacağınız işi seviyim.
Wogtah nick'li hesabımı seri oylama ve Forum chat tarzı entryler gibi basit kural ihlallerinden dolayı kapatan, ama birbirine ana bacı söven iki yazara hiçbir şey yapmayan; özelden bana sataşan bir yazarın nickaltında kendisini eleştirdim diye entrymi silik eden, eleştiriye kapalı bir moderasyondur.
malzeme'nin kovulmasıyla birlikte çöküşe geçen sistemdir.
acilen ilgilenmeleri gereken üç yazarı olan platform.

1 anonim hesap
2 hastalikli mikrop
3 lahnet olasi liberal
beni bu ekibe alın zengin olduğum için çalışmıyorum sürekli evdeyim sözlüğü adam ederim.
Coluk cocugun elinde oyuncsk olmus oluşum.

Aferin boyle devam bakalim bi zaman sonra burada yarraktan baska bir sey gorecekmisiniz.
sürekli ilgilendikleri yazardan gözlerini alamadıkları için diğer yazarlarla ilgilenemeyen oluşumdur. millete korunma da yetmiyor artık başka yazarları da çaylak/silik yaptırabilme ayrıcalığı istiyorlar. şaka gibi amk.

(bkz: yüz verirsen ayıya gelir sıçar halıya)
Dün özellikle hic bir işlem yapmadıklarına göre verdikleri mesaj açık olan moderasyon ekibidir. Televizyondaki gündüz kuşakları gibi denetimsiz, herkesin herkese rahatca salladığı, küfür ettigi, iftira attıgı, formatla alakası olmayan sacma sapan entrylerle sol frame aksın da ne olursa olsun denilen bir sistem. Ha bu sistem herkese de esit islemez bu arada. Sen cizginden cıkarsan caylagı yersin 1 ay, ama sözlügün her gün icinden gecen tiplere asla işlem yapılmaz. Kabul edersen diyorlar açık açık.
zall´in pintiligi yüzünden windows 10´u tüplü televizyondan kullandiklari icin, frekans bandlari yetersiz geldiginden ne gördüklerinden emin olamadiklari icin hata yapabilen kisi veya kisiler veya kisi benzeri dijital birimlerden olusturulmus analog islem görme yetisine sahip olusumlardir.

görsel
yargı dağıtmıştır.

bugün bir sürü kişi çaylak yemiş. frankgiller dahil.
bugun; sol frame'in duzgun, başlık içerisindeki entrylerin de geri zekalilardan arınmış olmasina vesile olarak insanlarda yazma istegini uyandiran ve bu bağlamda online kişi ve girilen entry sayısında gözle görülür artışa dolaylı olarak etki eden topluluk.
isteyince oluyormuş he mi la.
Bugün yapması gerekeni yapmış moderasyondur. Her gün böyle olması dileğiyle.