bugün

alayı uyuyor
elleşmeyin.
Adaletsizdir.

Forumcu nazmiyeye laf ettik 10 gün çaylak yedik. Nazmiye yönetimden birisinin troll hesabıdır bunuda anlamış olduk.

Adaletinizi seveyim başka bişey demiyorum alın sözlük sizin olsun!
ne kadar sikko, kankacı ve chat forum tarzı entry giren mal varsa hepsine bileti kesmişler.
sözlükte trolleri yıllardır koruyorlar entry mi, "kesin olmayan bilgiler içeren entry silinir" diyerek silmiş moderasyondur.

neremizle gülelim şaşırdım. yahu yıllardır görüyoruz. moderasyondakilerin bazılarından bile eskiyimdir burada. sizden iyi bilirim yani.
1.5-2 yıl önce yazılan entryleri (tabi ki ismi lazım değil ama sözlükte alenen kollandığı bilinen birkaç arkadaş hakkında girilen entryler) cımbızla bulup "diğer yazarlarla polemik yaratma" nedeni ile insanları 7 gün çaylak yapan sözde yönetici grubu.

ama benzer entryler sizin aleyhinizde girildiğinde "formata uygun" cevabı alıyorsunuz.
kul hakkı yemeyen verdiği her karar doğru olan ekip.
Bir başlığa girdiğim altta (yukarıdaki) entry nedeni ile “formata uymamak” tan dolayı beni 10 gün çaylak yapan arkadaşlar grubu. Aynı başlıktaki başka bir entry de diğeri. Tabi ki halen duruyor ve yazana ceza falan da verilmedi. Yazan arkadaşın başka entrylerini incelediğimde koyu bir ak parti yanlısı olduğunu görünce de şaşırmadım tabi ki. Ha yanlış anlaşılmasın isteyen istediğini destekler tabi ama eften püften şeylerden sürekli ceza alınca insan biraz düşünüyor tabi Adaletsizlik bu denli alenen olunca yoksa mesele yazardı çaylaktı meselesi değil.

Daha önce de 1.5-2 yıl önce yazılan entryleri (tabi ki ismi lazım değil ama sözlükte alenen kollandığı bilinen birkaç arkadaş hakkında girilen entryler) cımbızla bulup "diğer yazarlarla polemik yaratma" nedeni ile de şahsımı 7 gün çaylak yapmışlardı.

görsel
görsel
(bkz: nudesulu)

(bkz: ifeelsomuchbetter)

usta ben cidden merak ediyorum şu 2 tipin girdiği entrylere bakın. bunların yazarlığı nasıl onaylanıyor. biri fake profil resmi koyar kadın taklidi yapar, ötekisi millete küfür eder. bunlar yüzünden normal yazarlarda sözlükten uzaklaşıyor. buraya o kadar yazıyoruz dikkate alan yok.
son bir haftadır hiçbir entry silinmiyor. ismail'le emin parayı kesti herhalde.
ergen bir kız günlerdir millete küfür ediyor bunlar sadece izliyor. aynen öyle.
Gammaz ezikleri hoplatan morsadesyondur. Oh olmuş, iyi olmuş...
Dünya sözlük moderasyonundan ciddi ders almaları gerek bence. Ama bu şekilde üç maymunu oynamaya devam etmeleri işlerine geliyor sanırım.
aralarından -eskiden hepsini tanırken - şu an sadece bir üyeyi tanıdığım ve onunla criminal minds gibi güçlü bir bağ paylaştığım ekip.
Beni en kisa surede caylaklik modundan cikarip yazar yapmasini umdugum topluluktur. Kendilerine sevgilerimi ve saygilarimi iletiyorum. (bkz: bir caylak)
Sözlüğün idari işleri sorumluları.

Tamam oğlum yapmıyıcam bir daha, silme yazılarımı, kırılıyorum.

(yapçamki)
Beni bir yazar yapın mesaj atmam gereken kişiler var.
Titoya bak. Senin gibi birkaç yuzırla istediğin gibi at koşturduğun ulu'da aynı şey sana yapılınca zoruna mı gitti.

Yazın yaptığın gammazlamalar, kışın kıçını tırmalar.

Not: bunu da gammazlar şimdi biri. "üstteki entryleri refere yşfskflvkdj".
Eleştirenlere takıp saçma sapan uygulamalarla sözlükten bıktırıyorlar. Yoksa kural mural yok.
Bana garezi olan güruhtur.

Her gün sözlüğün anası sikilir ama bunlar koca götlerini ayırıp ses çıkartmazlar. Sıra bize gelince bir ay çaylak. Sebep ne bi tane entry format dışı diye.

iş bilmeyen, hiçbir işe yaramayan boş bir topluluk.

Eleştirdim diye yine çaylak yapar bunlar. O derecede de küçükler.
Çok tepkiliyim.
(bkz: #44820847) açık açık pkk propagandası yapılıyor ne entry siliniyor ne yazarı silik oluyor.

Kankaları olan bir kezbanın nik altına hoşlanmayacağı bir entry girsek ışık hızıyla silinmişti.
1 tane online moderatör yok mu şuan sözlükte.

ergenin birisi yan hesabıyla millete sövüyor dakikalardı müdahale eden yok.

yetkililer de mi çaylak yapamıyor bu nedir.
moderatörler de istihbarat teşkilatı gibi, sürekli afk..
türkiye cumhuriyeti anayasası gibiler, yoklar...
Kanka isteği üzerine silik atma ve kız avcılığı için çalışan kurumdur. Sözlüğün popülerliğinin bitmesinin nedenlerinin başında gelirler.