bugün

erkek olarak katilmiyorum. bizdeki gibi değisik niyetli olan kizlar olabilir. ama genelde cok iyi insanlardir coğunu beğenerek okuyorum.
şu kadar uğraşıp, paragaflarca yazı yazılmasına değmez.
Hahaha erkek erkeğe takılın olm sizde. Bak burda vakıfcı hocalar da var, size yol yöntem gösterirler.
gece gece yine sol framede sözlük erkeklerine kaymakla meşguldür.

aralarında cidden sevdiğim de var, saatlerce en yaratıcı ve yenilikçi küfürlerime maruz bırakmak istediğim de.

ayrıca, kendilerini anlamak mümkün değil. hem kendileri hakkında bir şey söylenmesini istemezler, hem de demediklerini bırakmazlar.

feminist geçinen erkek düşmanı kısmın felsefesi için (bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
Son zamanlarda feminist damarı kabaran kız. Olur olmaz yerlerde heyecanlı ve atarlı entryleriyle güldürüyorlar. Tamam bazı konularda sonuna kadar haklısınız ama her kız geçen başlıkta çemkirmenin anlamı yok.
Neşeli kızlardır. Halen daha facebook a talim edenlerin yanında çağ atlamışlardır.
iyi çocuk değil,
abaza çocuk değil,
muhabbet bir çocuk ve biraz da eğlenceli bir çocuk olursanız uludağ kızlarını sizde görebilirsiniz.
anadolu'da son kez 1968' te toroslarda görülmüştür.
hadi güldünüz eğlendiniz şimdi kendi sidikli hallerinizi paylaşın uludağ sözlüğün çam yarması erkekleri.
HENÜZ DOĞMAMIŞ OLANDIR...
insan yavşamadan duramıyor azizim.

Çevik, atik, entelektüel, güzel ve seksi hanım dostlarımızdırlar.
Sanalcı yitik tipler.
yazık yahu bunlara. gelip gidip bu başlıkta ağlıyorlar. farzet yıkık, yitik ve namussuzlar...

size ne ki bundan. siz entelektüel, iş güç sahibi, karizmatik adamlar olarak bunlarla takılmazsınız olur biter.
milenyum çocuklarının yazar olması ile kalite ortalamasının çooooooook düştüğü yazarlardır. eskiden sözlüğü derleyen toplayan kadın yazarlardı. (kesinlikle moderasyon * değil) şimdinin kadınlarında * ise ne bir üslup var, ne de bir edep.
gidişlerinden ötürü; sözlük, sözlük değil, yatılı erkek lisesi oldu.

üslup böyle yazılıyor. arap sevicide değilim, Türkçe sözlük burası. bugünün kadınlarını görünce dayanın, açık oylara ve favlara. götlerini kaldırın ki kendilerini bir bok sansınlar.
Üslup yazan insan tarafından eleştirilir olmuşuz. Eyvah eyvah amk.
Bazıları haybeden, bazıları harbiden.
birçoğunun seceresi bozuktur. evet hatta net ötesi..
ordan buradan buldugu gifi sikrinşati sozlukte paylasarak bakin ben boyle guzelim boyle dayanilmaz kadinim algisi yaratmaya calisir.

gercekte kutuk bel odun bacak deforme meme bakimsiz calı gibi sac tuvalette pilav yemis tipler.

hele birisi ayagini paylasmisti sari mantarli tirnaklar patlican gibi parmaklar tanrim çildiricigim.

biz bunlari hep gorduk hep sahit olduk killi bacaklar soba borusu gibi ayak bilekleri.

ama sorsan hep beni sikecekler hep beni sikecekler.
görsel
ulu sözlükte kız yoktur kadın vardır söylemini bilmeyenlerin uydurmasıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar