bugün

Emzik emer.
genel de kısa boylu kara kuru tiplerdir.
hanter olmak önemli.
zeki kızlardır. adına başlık açılır.
genelde kezban halterdir.
genelde Kezban hanter olan kızlardır.

tüm de leri ayrı yazayım da, şeyolmasın?
Peşine çok düşülen, zor bulunan yazar modeli.
kişisel tecrübelerime dayanarak genellenemeyeceklerini savunduğum kızlardır. her türden var burada.
bana 2 gündür mesaj atan 8 kız da kalben iyidirler,

fiziki özelliklerini bilemiyorum.
Türkçüleri caandır.
5 yılda toplam 50 tane kız tanıdıysam aralarında sadec bir tanesi doğru düzgündü. ki zaten onunla bir süre beraberliğim oldu.
geriye kalan 49 hatun bildiğin kezbandı lan. ekşi'de 6 ay yazdığım dönemde 30 hatunla tanıştım ve gayet kaliteli insanlardı. bir de buraya bakıyorum, çoluk çocuk ve kezbandan ibaret. sözlük abazanlarının iltifatlarıyla küçük dağ yaratan zavallı ego parçaları var sadece.
umarım aseksüeldir.
içlerinde çok tatlış ve çok güzellerin bulunduğu kızlardır.
Bir kısmı parazittir.
yarısı kezbandır diğer yarısı ise yolludur.
Çok düzgün olanlarına rastladım şans meselesidir. Iyisi de kötüsü de olan kızlardır.
yarısı bıyıklıdır diğer yarısı sakallıdır.
"size hep harun abiler denk gelmiş" dedirtir.

türkiyemin en elit hatunları burda!
birine aşık olduğum güzel kızlardır.
bakın istisnasız alayı kezbandır. alayı kara kurudur çoğu tipsizdir ve evde kalmıştır. çoğu koltuk altı kıllarını bile kesmez hafta da bir banyo olur falan.
ama sarı saçlı mavi gözlü kız öyle mi tabi ki de bu kezbanlar gibi değil.
kız dediğin sarı saçlı mavi gözlü olur.
samimi söylüyorum. yoklar.
hepsi bakiredir. inanmazsanız açın bakın.
ilgi manyağı yapılıp psikolojisi bozulan kızlardır. normal yaşamında normal bir kızın şu ortamda normal kalabilme imkanı sıfıra yakın. daha sonra bu döngü devam ediyor ve psikolojisi bozulan hatun kişisi troll'e bağlayıp kendince eğlenmeye çalışıyor. sonrasında pasif kalıp atakları savuşturmak yerine proaktif olup troll'lük denemeleri yapmanın daha zevkli olduğunu keşfediyor ve film tam olarak burda kopuyor.
Ben kimlik bunalımı yaşıyorum.selam merhaba güle güle.
Isinde gücünde sınıfına dahilim gördüğüm kadarıyla. Zaten öfke kontrolüm yok. Burdan biriyle kavga edersem büyük rezillik olur.
kimse kusura bakmasın ama ön yargılarınız fazla rahatsız edici derecede. o kadar sözlük içerisinden uludağ sözlük kızı olduğum için gurur duyuyorken, burada sözlük kızlarını alt başlıklara ayırıp her birinin bölümünü belirlemek, yer yer kötülemek de nedir?

bu başlık güzel entry'ler okuyacağımı düşünüp de tıkladığım başlıktır. hayal kırıklığına uğradım.