bugün

aktif olarak işlemde olan lobiciliktir. derin sözlük yazarları aramızda.

nick altları hiç tekin değil.
lobi falan ayıboluyo beyleerr.
lobiye üye arıyorum. like'a like. nick altına nick altı.

ortamlarda kardeşim deriz. kim bilecek.

ssk + yol + yemek veriyoruz. maaş yok.
3 kişi bir araya gelmeyelim, örgütten alırlar içeri.

Ben kapıda beklerim.
Benim kankalarım 50 nickaltı girerse sikerim belasını. Net.
şimdiden kurumumuzun hizmet verdiği 25 den fazla yazar bulunmakta.

hizmette sınır tanıyoruz.

refere linkleri kvkk'dan dolayı veremiyoruz.
bir yahudi lobisi değildir.
Sözlüğün yarayan kanası.

Hele bir de yetkili kanka edindin mi kendine sırtın yere gelmez. Gelsin artı oylar gitsin nickaltı güzellemeleri.
Beni kanka olarak hak etmeniz için çok büyük çaba göstermeniz gerekir. O yüzden bu lobiye henüz dahil olamadım.
Toprak toprağı gurbette öper.

Kanka ayağı, .. iyi böyle yaa..
-yeni yazar mısınız?

- nick altı alamıyor musunuz?

- başlıklarınız uplanmıyor, karmanız artı olmuyor mu?

ayda sadece 59.99 tl + kredi kartina 3 taksit ile kankacılık lobimizden faylanabilirsiniz. 4 yıllık deneyimli ekibimiz ile sözlük hiç bu kadar eğlenceli, primli olmamıştı.

günlük 50 nick altı, ve +100 karma vaad ediyoruz.

başlık üzerinden başvurular alınmaktadır.

ek : made in uludağ sözlük.
olum barzo falandı ama en azından bir kankim vardı, mahlası fırapuçino. Gerçi Zırt pırt eksilerdi keko.
Tabancasını unutmuş helada. Hesabını sildi gitti kendi çöp kovasına.

Her neyse;
Yeni bir barzo kanki aranıyor. Arada açık oylarım, haftada bir nickaltı girerim. Başlıklarda da sizi sürekli gömerim.

Edit: yavrum şizo musunuz siz? Ne üçün bu eksiler? Tineri fazla kaçıran sözlüğe damlıyor efendim.
hayır kanka olup napıyorlar. en fazla nickaltında birbirlerini överler. bunun da kimseye faydası yok.
tengir budun, essy, alkolik oldum üçlemesi arasında dönen lobidir. bu sözlükte başka yazarların ismi cismi bu kadar dönmüyor. whatsapp da organize oluyor bunlar.
Biz hep tek tabanca olduğumuz için ilgilendirmeyen durum.
grup sevmeyen yazarların katılmadığı lobi.
-yeni yazar mısınız?

-başlıklarınız uplanmuyor mu?

-karma probleminiz mi var?

sözlük hiç bu kadar +'lı ve primli olmamıştı. 59, 99 + kdv ye sizi uludağ sözlük kankacılık lobisine dahil ediyoruz.

günlük 50 nickaltı ve +100 karma garantisi veriyoruz.

kankacılık hiç bu kadar kolay olmamıştı.

mesaj yoluyla başvurular alınmaktadır. bitcoin ile ödeme yapılabilir.
kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.

maximum kart sahipleri bonuslarıyla ödeme yapabilir.
sürekli birbirleri hakkında yazan, sözlüğü whatsapp grubu gibi kullanan lobidir.
Yani burada tek tek isim saymayacağım gerçi bi çoğu en azından benim tanıdıklarım gitti. Bir iki tane kaldı.
Şu saatler de aktif olmaya başladı. Dişleri değdirmeden devam etmeler falan.
Evet tekrar geldik malum şarkıya bakın aranızds bazı salaklar ve daha az salaklar ve daha çok salaklar var. Biliyorsunuz ki bazı hamleler bilerek yapılır mesela şimdi sen şuna sakso çekersin o sana dişlerini değdirdin der ve biri daha dahil olur ama der bana değdirmiyordu. Buradan büyük bir kavga vukuuu bulur ey dostlarım. Bunların hepsi de danışıklı döğğğüştür. Biraz akıllı olunuz. Tamam hadi şimdi o dişlere dikkat edelim. Ve bu arada müsait bi zamanda dişler değmiyorsa bi saksonuzu alırım.
Kanaat önderi olduğum güzel günlerdi be. Bir yazarı gözümüze kestirir ve eş zamanlı olarak saldırıya geçerdik. En sağlam kaos ortamını oluşturur, kendini savunamayacak hale getirirdik... Evet geçmişim kara bir leke gibi peşimde...

Şimdi geçti artık bizden bunlar, çektik elimizi ayağımızı. mecalim kalmadı tartışmaya kavgaya polemiğe. Sadece huzur ve sakinlik istiyorum...
kankacılık mı oluyor bilmen ama dostuma bulaşan düşmanımdır.vesselam.