bugün

Olabilendir.
Olabilmeyendir.
Olsa da olur olmasa da olur.
Acilen olması gerekendir.
Olursa ekime olmazsa sikime.
Olduğu kadar olmadığı kaderdir.
http://anket.uludagsozluk.com/s/3404/
ekrana güneş vurması sonucu "uludağ sözlük linç anketi" şeklinde okunup tırsmama sebep olmuş ankettir. lan dedim artık ankete mi başladı bunlar linç edilecek yazarı seçmek için..
Kardes meme dinini eklemeyi unutmussun.
Adriana lima icin. Evet.
Diğer şıkkını işaretlediğim anket. Ateistliğe de inanmıyorum. Dini inancım yok direkt.
"inanmıyorum" dediğin anda zaten bir şeylerin varlığını kabul etmişsindir. fazla debelenme çocuk!

"inanmak" sözcüğünü ve dahi düşüncesini kendinden ve zihninden tümden arındırmalısın. onun yerine düşünmeyi koy. rahatlarsın.

capish?

ha gayret!
Panteist ne ola ki?
Ben uludağistim.
ateist ve agnostikler olarak kurduğumuz koalisyona deistleri de eklersek iste o zaman muslumanlari alt edebiliriz. hadi bakalım deist ler gün birlik olma günüdür. yerelde yine deizmi desteklersiniz ama genelde ateizme oy verin.
Allah affetsin deistliğe doğru gidiyorum. Kurtar beni nihat hatipoğlu.
ateistler olarak agnostikler ile koalisyon kuramayız. onlar her iki tarafa da göz kırpıyor. deistler ile zaten koalisyon olmaz. onlar ateistliğin tam zıttılar. deistler ile müslümanlar koalisyon kurabilir ancak.
uludağ sözlük akp nin sosyal medya şubesi olduğu için burada hoca çoktur. yüzde 99 müslüman çıkarsa şaşırmam.
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)

Müslüman up up...
Bizdeki her iki ankette de toplam 150 (bilemedin 200 de hadi) kişi oy kullanmış ki zaten bu da online sayısı (an itibariyle 270) ile örtüşüyor.

Ekşide ise daha demin baktım 50.000 kişi oy kullanmış. Fark facia. Fecaat. Ulu'da Durum vahim..