bugün

Yeni mallar gümrüğe takılmıştır efendim.
sözlüğü kerhaneye cevirenlerin ilanlarıdır.

yazık.
aylık kazanç 35.000 usd - 45.000 usd.

güzel ılımlı olmanız yeter.
mobil uygulamada 69 sayfaya uzanmış ilanlardır.
elit olması gereken kişilerdir.
temiz olmalı zengin olmalıdır. benim kadar zengin olmasa da.
yalı fantezisi olmalıdır. jet ya da helikopter fantezisi de olabilir.
kıvırcık uzun saçlı 170 cmden uzun
fizik olarak düzgün çekici
güzel ve güzel kokan
göğüs ve kalçaları çok büyük/küçük olmayan seyahat engeli olmayan kişilerdir

en az 4 yıllık üniversite mezunu
yalı kültürüne aşina
en az 1 yabancı dili akıcı şekilde konuşuyor olmak (avrupa dilleri)
vücut kitle endeksine uygun olmak
tercih sebebidir.
henüz aramaya başlamadığımdan bulamadığımdır.
antalyalılar bi yeşillendirsin bakalım.
varsa alırım bir dal.
ne fuck buddysi lan bu millet komşusunun topuklu ayakkabısına attırıyor, bardakla süngerle vajina yapıyor mk.
cinsiyet-erkek (pasif)
aranan- erkek
yer- farketmez heryere gelirim
vucut- boy 1.64 kilo 47 minyon tipli çıkık kalçalı (kadınlarınkinden güzeldir)
Censiyet: erkek, yaş: 18, il: istanbul, boy: 1.78, kilo:64. Ulaşım icin mesaj atın.
Lan arkadaş millet boyunu posunu yazmış kaşını gözünü yazmış ingilizce kursunu yazan var. izdivaç ilanı değil olum bu. Fuckbuddy arayan bi hatun temiz misin, götürebileceğin bi mekanın var mı, azıcık insana benziyor musun, hepsinden önemlisi iyi sikebiliyor musun ona bakar. Ne yapsın senin ingilizce kursunu kaşını gözünü. ilanlarınızdan fuckbuddy olamayacağınız belli zaten. Azıcık mantıklı ilan verin de belki veren olur.
Fuck buddy arayamazsın. Tek gecelik ilişki ararsın. Uyumlu olursan bunu ara ara tekrar edersin. Yani o sevgili dostunun yatağından hoşlanıyorsundur. O da senin yatağından. Diğer arkadaşların gibi bar veya cafede değil de otel de buluşursun. Bu durum bir kaç tekrara dönüp düzene oturduktan sonra o senin fuck buddy olur. Sen de onun. allah kabul etsin.
az önce karşıma çıkan başlık.... hahhaha gelin kızlar sevişelim...
aranan: kadın
boy: 1.56
kilo: 45
vücut ölçüleri orantılı.
sözlüğümüzün tatlış lezbiyenlerini sevişmeye davet ediyorum.

mümkünse benim gibi Minyon, güzel yüzlü, kişisel temizliğine dikkat eden, bakımlı fıstıklar mesaj atsın.
ırk: rohanlı.
yer: rohan.
meslek: rohan süvarisinde asker.
kilo: 71
en sevdiği silah: mızrak.
tecrübeler: kara kapı savaşı, gondor kuşatması, miğfer dibi kuşatması,

elf kızları varsa öncelik verilecektir.
aranan: erkek.
yer: metropolis
kilo: 75
boy: 1.68
ozellikler: super hiz, super atletiklik, super dondurucu nefes, gozlerden lazer isini cikarabilme, insan ustu dayaniklilik vb.

su an icin gecici bir adreste kaldigimdan dolayi basvurularinizi concord lane ve 5. caddedeki daily planet gazetesi merkezine posta ile yollayabilirsiniz.

kuzenim clark bana iletir.

tesekkurler.
aranan: dişi
ırk:necnomender
yer: underworld
kilo: 50
boy: 1.80
aranan özellikler: socrates yada amazon tercihimdir.ölülerden ve ruhlardan korkmicak.
bu başlık önemli bunu sabitlemek lazım.*
[kat: uludağ sözlük bir lut kavmi viralidir]
(bkz: hadi bakalım)
29 gün kapalı ilanlardır.*
la dizel motora bak kimin cep nosu la o .
utanmaz arlanmaz yazar *

la motor ha erkekler tuvaletinde numara yazmışsin ha oto Sanayide ha burda.
kimin numarasi o Allah bilir , burda paylaşıyorsun habersiz
bu sözlükte gerçek bir fuck buddy çok azdır veya yoktur, burada fuck buddy olacak ve genel de ergen 25 altı %90'ı sağlayan üyelerin çoğu fuck buddy'lik yaptığını zannettikten sonra partnerine aşık olacak veya sahiplenmeye çalışacak ve işin mantığını yok edecektir.
24 yaşındayım. 1,70 boyum var 90 kiloyum büyük bir holdingde ameleyim. çok yakışıklıyım yağlarımın altında adonislerim var.kendime benzeyen benzemeyen tüm kızlara talibim.
boyum 145 kilom 42 hem kel hem fodulum. ismi yağmur olanlar msj atmasın. bacılar atabilir.