bugün

körler sığırlar birbirini ağırlar tarzı olacaksa tadı çıkmayacaktır. internet, sözlük, kitap gibi imkanları bulamayanlara ulaşmak gerek. yoksa ekşicilerden ne farkın olur. şov!

aksi halde +1.
yararlı olacaksa katılacağım platformdur.
eğitim uğruna gönullu olanların platformudur. elimizden gelenı yaparız yeter ki şov değil proje olsun.
Bu halk eğitilmeli!
Sloganı ile katılacağım platform.
çok değil, bir top a4 kağıdı ya da bir kutu silgi kalem gönderebilirsiniz. http://www.birsilgibirkalem.org/
(bkz: tegv)

(bkz: türkiye eğitim gönüllüleri vakfı)

(bkz: dünyayı yeniden keşfetmeye kalkmanın manasızlığı)
türk eğitim sistemini benimsemiş ise gereksiz bir platformdur.
Ingilizce ve egitim psikolojisi alaninda her türlü yardimda bulunabilecegim,
yaa hak diye katılmaya niyetlendigim platformdur.
(bkz: formasyon)
(bkz: bilgisayar)

Konulari cercevesinde benimde katilabilecegim olay. Ogretmenligi bosuna okumadik, mini mini birlerdr bosuna staj yapmadik. *
+1im elimde katılacağım kampanyadır. ingilizce öabt yollayın gelsin diyorum.
ciddi bir proje olursa neden olmasın diyerek katıldığım platformdur.
başka yere de yazdım biliyorum. belirtmek isterim ki vampir romanlarından hoşlanan birisiyseniz,

" son kral" yani yan ismiyle (bkz: vahşetin gözleri) kitabını okuyabilirsiniz.

bu kitap önerisinden sonra sevgili ufkuask trolümüzü faydalı girişiminden dolayı tebrik ediyorum. evet artık barışığım trollerle onlar da renk bazen değil çoğunlukla bam tellerimize bassalarda dinamizmi tabiiki sağlıyorlar.

her ne ise... buna benzer bir platform vardı oraya da kendimi psikolog olarak kaydettirmiştim. yine sözlük içerisinde. buraya da yazayım. terapi olsun danışma olsun.dertleşme olsun . boşlukta mısın her ne konuda olursa "kararsız mısın" yaz! yak mesaj kutumu ve ben de ışığı göstereyim size.
maliye, siyaset bilimi, kamu yönetimi, kpss, alan sınavları, futbol, bilardo, kız tavlama sanatı, yalnız yaşamanın 100 altın kuralı, kitap yazmak branşlarında katkıda bulunacağımı beyan ederek katıldığım platformdur.