bugün

kepek yapar.
komiklikli şakalı bir şey olabilir.
ikiye ayrılır.

troll ve yazar.
diğer erkekler gibidir. tek farkı, kadınların ne kadar zeki, kurnaz hatta çakal olduğuna şahitlik etmişlerdir. korkarlar.
erkeğine göre değişir. kimi filozof, kimi şakirt, kimi entel, kimi tiki bilemeyiz. belirsizdir.
bir kısmı var, özel mesajla asılır sulanır, cevap alamayınca nickaltınıza sayar söver. içimden "kardeş niye böyle yapıyon?"diye sormak geliyor, susuyorum. Niye böyle yapıyonuz? Yapmayın.
" hiç bir sinema filminde, filme saygısızlık yaparak yarısında çıkmaz, bununla övünmez, standart erkektir, iyidir, yardımseverdir, doğaldır."
sevgi hortumu ne saçmalıyor amk.

penis ortalaması 28 santim olan aşırı yakışıklı gençliktir. sözlükteki güzelleri severler.

öpüyorum canlar.
dönektirler bırakırlar sizi falan takmamak lazım azizim bunlarda böyleler işte.
Kezzolara dert olan erkektir.
abazan rolünü çok sağlam oynayan erkeklerdir.
evet rol.
genelleme yapilan kisilerdir.
Sapına kadar sap olan erkektir.
çok anlam çıkar bundan çok.
Hiç biri sarışın değildir. Ya da bana öyle denk geldi sanırsam..
tecavüzcü zihniyetinde yobazlardır.
(bkz: bütün erkeklerle münasebette bulunmak)
(bkz: mezhebini sikeyim)
(bkz: sözlükteki evde kalmış kızlar sıralı tam liste)
Hepsi çok tatlı. Yerim.
en asil duyguların öküzleridir.
Vurdurunlari da vardir ama genel olarak iyiyizdir...
almak istediğim vasıflardandır...( çaylak)
iclerinde karsi cinse ozel mesaj ile nasil yavsayacagini sasiran tipler vardir. yalniz bu yavsak tipler sozluk icerisinde ilgili kisiyi hic s.klemiyormus gibi davranirlar. ozel mesaj ile neredeyse agzima dusecek tipler icin sozluk icerisinde kezban oluveriyorum. kac defa ifsa edesim geldi ama bu denyolar yuzunden caylak olmaya gerek yok.
burada bazılarının cidden emeğe saygısı yoktur, amsalaktır. ciddi ciddi uzun entryler yazıp emek veren yazıları okumaz, oylamaz. bir sözlük kızı fotoğraf koysun yardırır. eski yazıları ve yazarları açın okuyun. budur. başka bir şey de demiyorum.
Avına gruplar halinde ve sessizce yaklaşır.
Sözlük erkeklerinden biriyim hiç birine mensup değilim...