bugün

time out süresinin çok kısa olması ve bu yüzden sık sık çıkılıp tekrar girilmek zorunda kalınması
istatistiklerin olmayışı. hayvan ara tarzında bi aramanın olmayışı.
(bkz: sözlükle ilgili istekler)
türkçe karakter kullanılmamasından doğan anlam karışıklıkları.
kotulenen eserlerin gozukmemesi gercekten kotu bir olay.istatistiklerde de baya bir ozellik olmasi lazim.
istatistik bölümünde bir önceki haftanın en beğenilen ve en kötü mesajlarının olmaması.
arka planın değişmesi.
bir yazarın bütün entry lerini aynı anda görememesi. bence çok büyük eksiklik, bir sürü şukela adayı entry, bir başka yazar aynı başlıkta entry yapana kadar ve ya yukarıdan rastgele butonuna basıldığında milyonda 1 filan şansla önümüze gelene kadar sözlüğün tozlu database ınde çürüyor. bence bunun yanında gelmiş geçmiş en iyi ve en kötü entrylerin sıralandığı bir istatistik bölümü çok iyi olacaktır. bide..
+e ebenin .mı ali sami
+peki abi..
açılan başlıklardaki eksik noktaları tamamlamak yerine, o entrylere bok atmak.
sözlük radyosu.
"hassiktir oradan" butonu.
yazarların girdikleri entry'ler arasında arama yapamamaları. acilen giderilmesi gereken eksiklerden biridir.

kişinin başlığı taratarak kendi girdiği entry'e ulaşması gerekir. herhangi bir konuda tekrar entry'i referans göstermek, bilgi almak çokça karşılaşılan durumlardır. ben şimdi kalkıp aylar öncesinden girdiğim entry tek tek sayfa kaydırarak aramak zorunda olmam, çok abes bir durum teşkil etmektedir. yetkili mercilerin olaya el atıp, birkaç yazılımla halletmelerini temenni ediyorum.
sözlük galerisindeki resimlerin ve videoların oylanamaması ve gammazlanamaması gibi hususları da kapsar.
mesela galeriden fotoğraflara bakıyorsun. resim numarası mevcut. ama hangi entryde olduğu belli değil. görseli beğeniyorsun, entryi artılamak istiyorsun ama bulamıyorsun. benim en çok ayar olduğum eksik bu.
bilgi içerikli başlık girenlere, elli bin liralık kobi desteği verilmeli.
güncel Önemli Başlıklar