bugün

''tarafsız'' şıkkının olmadığı anket.
Yerel secimlerde oylarin partiye degil adaya gore verildigini bilmeyenlerin cevapladigi anket.
29 eylül 2013te yapılan ankettir. bu nasıl ekim anketi lan???*
oyum karsiliginda moderatorlerden komur yardimi bekledigim ankettir.
sdp'nin olmadığı ankettir.
hepar'ın yine güldürdüğü anket. lafa gelince iktidar olurlar, asarlar keserler biçerler seçimlerde rezilligin dibini bulurlar zira toplum nezdinde bi karşılığı yoktur söylemlerinin. hadi pamukoğlu'nun cevval savaşçılari, yüklenin ankete * )
gerçek halkın, anadolunun oyunun dahil olmadığı klavye bölücülerinin dahil olduğu oylama. chp çıkması normaldir. ülkeyi bölenlerin birinci olduğu anketten ne çıkar.
chp nin akp yi tokatladığı ankettir. yorumundan sonra gülmekten kendimi alamadığım ankettir. olum neyin kafasındasınız %50 diyoruz 75 milyonun diyoruz. orda toplasan 100 oy anca çıkar lan.
ahanda bu sefer alacaz.
(bkz: ali kırca)
adeta türkiyenin nabzini yoklayan gerçekle arasında çok az farkın olacağı anket. Ehehe.
adalet ve kalkınma partisi.
gerçeği yansıtmamaktadır. zira akp her ankette birinci.
hepar'ın bu gidişle meclise gireceği ankettir.
chp'lilerin ısrarla mağduru oynamalarını bir güzel saçmalize etmiştir.

(bkz: saçmalize etmek)
Ekim olmadan 252 oy kullanılmış ankettir. iyi misiniz amk?

Not: demokrasiye sokayım, millete bir şey olmasın.
biri sonuçları kemal kılıçdaroğlu'na göndersin sevaptır..
ak parti düşmanlarının kazanabildiği tek ankettir. kendi kendinizi tatmin edin ezikler.
sözlüğün kendi kendini var edip yok ettiği anket. *
chp ye oy verirsem eğitimli, ak partiye oy verirsem zır cahil olduğumu anlayacağım anket. öyle oluyormuşuz yani.
seçim sandığından çıkan oyların sayılması gibidir.

CHPli diye tabir edilen adamlar seçim öncesi akşamdan kalma oldukları için muhtemelen en son oy kullanan kişilerdir. Ancak akpye oy veren Müslüman kardeşlerimiz sabah namazını mütakıben kalkmış ve erken saatlerde oy kullanmıştır. böylece sandık açıldığında ilk önce üst taraftan chp oyları çıkar ve millet sevinmeye başlar. ama aşşağı indikçe ne olacak dersiniz?....
eğitimli insanların dini açıdan suistimale kapalı olduğunu gösteren ankettir. sokakta yapsan akp fark atar ama üniversite mezunlarına yapsan akp üçün birini alır. neden? çünkü eğitimli insanlardan değil cahillerden beslenen bir parti.
bdp'nin ne için küçük harflerle yazıldığını anlayamadım doğrusu.
bahsi geçen siyasi oluşumdan zerre kadar haz etmesem de sırf bu hareketten dolayı bırakın ülkeyi, sözlüğün dahi nabzını tutacak anket olduğunu zannetmiyorum.
bdp denen kolpa partinin 13 oy alabildiği anket.
hep söyledim atatürk ten dolayı chp ye oy atıyorum ama milliyetçi yönümde ağır basmakta.. tahminimce önümüzdeki 2 seçimide akp rahatça olmasada %10 %15 oy farkla yine chp nin önünde kapayacaktır ve uzatmaları oynayacaktır. akp yide bitiren olay yurt dışındaki ilişkileri olacaktır.