9999 in 1 oyunlar gibi kendini tekrar etmeye başladığı zaman ya da 500 online yazar olmasına rağmen 5 kişinin entry girmesi gibi durumlarda yazılabilecek tespit.
online olan yazarların marifetrine bakılırsa, uludağ sözlük hakkında edinilebilecek genelleme

--spoiler--
o 500 tanesinin 495 tanesi kendi aralarında kırıştırıyorlar hacı. sen yazmaya devam et.
--spoiler--
mod ların götünü devirip yattığının göstergesidir. sen bilgi verirsin silerler, bazıları orospu numarası paylaşır silinmez. sonra vay efenim format.
yayılması gereken kesin bilgi.
(bkz: okey e dönüyor)
574 online ı görüp nazar değmemesi için söylenen sözdür. aslı astarı yoktur, sözlüğümüz doludizgin koşturmaktadır.
(bkz: taşlıyor)
kendisi bundan şikayetçi olmadığı sürece, karanlıklar aydınlığa kavuşmayacaktır..
uludağ sözlük seyyar satıcı beyanı. günlük satışını tamamlamıştır.
yağmurda üşütmüş, muhtemelen grip olmuş, mikrop sülalesi beynine ulaşmış yazar ithamıdır. bitmiş madem ne arıyorsun burada çek git!
nick the chopper in yetkisinin alınması ile kesinleşmiş olay. Nice emekleri vardı. Çaylaklık mıydı sonu? Akıllara getiriyor.
Buralar eskiden daha güzeldi. (bkz: tilki) kaliteli trollerdi. Bir (bkz: orantisiz zeka) vardı hiç sormayın. (bkz: Ceren Melis Fatma Nur), (bkz: merhaba ben pembe Tolga), (bkz: Rabia olmak isteyen pelinsu), (bkz: onur55), (bkz: klarnet Çalan şarapçi koala) ne bileyim işte daha çok yazar var.bunlar varken buralar daha bir iyiydi. Daha bir komik,bilgi eğilimli, severek zaman geçiyordu işte. TADI tuzu kalmamış buraların. Ismini Unuttuğum diğer arkadaşlar affede...
(bkz: zall duymasın)
bir üstün hep bizim zamanımızda diye lafa başlaması sorunsalı. sözlük bitmez. daha yeni başlıyor.
katılmadığım önerme.

face, twitter, instagram vb. gereksiz sosyal paylaşım sitelerine üye olmayan birisi olarak uludağ sözlük bence bu noktada çok kafi geliyor. hem eğlenceli hem de bilgi paylaşabiliyorsun. e ortamda idare eder. kekolar, troller var tabi ama çok fazla takılmayacaksın o ayrıntılara. bence bir sıkıntı yok.
ulu iyidir iyi sen boşver.
yobaz ve atatürk düşmanları olmasa iyi sözlük aslında.
(bkz: biz bitti demeden bitmez)
Etoyada bitmiş demişlerdi, takılmayın böyle şeylere çocuklar.
daha yeni başlıyor her şey, sizin içiniz geçmiş.
doğru olan önermedir.
http://i.hizliresim.com/ynLREa.png
sözlükte böyle bir iğrenç anketin açılabildiğini

http://anket.uludagsozluk.com/s/11697/

görünce tekrar tekrar yapılan yorumdur. moderasyon, yazıklar olsun, uyuma!
(bkz: yok artık lebron james)
tüş diyorum.

buna nasıl izin verdiniz, zall kanka bak ne diyorum,
bu modlar yetişemiyor belli ki her birinin ayırdığı vakit az.
sözlükte gönüllü modluk yapacak bir sürü adam vardır, al 3-5 tane daha..
bir derdim var a acil olarak ilettim, ilgileneceklerini ümit ediyorum.

yazıklar olsun diyorum, sözlük kaphe dölü dolu.
http://anket.uludagsozluk.com/s/11689

rezilin biri de bunu açmış. yazıklar olsun. moderasyon anketleri kimin açtığını tespit edebilir. sadece bu anketi silmekle sınırlı kalmamalı yaptırım, yazar da silinmeli.