bugün

Genelikle donanımlı yazarlardır, altı boş yazmıyorlar. istisnalar hep vardır tabii.
sazı ellerine aldıklarında müslüman yazarları çıldırtabilen yazarlardır...

tabi ateistin de yobazı, cahili, densizi vardır.. aramıza onlar girmezse sözlüğü güzelleştirebiliriz.
iki Üstteki entry seviyeyi gözler önüne sermiş.

Olum inançla ilgili bir konu değil miydi bu. Adam inat diyor ya şaka gibi.
Dedeleri maymundur ehehe.
'ateist olmak üst düzey bilgi gerektirir'
Öncelikle ateist olmak için hiç bir şekilde böyle bir şeye gerek yoktur. Bir insan sırf mantıksız bulduğu içinde ateist olabilir, uzun araştırmalar sonrasında da. Herhangi bir vasıf gerektirmez.
sayısı çoktur . evet.
ibadet olarak müslüman eksilerler.
inandığı dini bilmeyen zır cahillerin nefret kustuğu ateistler.

http://www.uludagsozluk.c...3%B6l%C3%BCm-olmas%C4%B1/

Bu üstad çok iyi açıklamış dinden çıkanın hükmü nedir.
dinden çıkanın cezası ölüm müdür? sen ne tür bi oçsun la.. güldürme şimdi.
Kanı Müslümanlarca vacip olan ateistler. Tüm dünya ateistleri gibi. Dinden çıkanın cezası ölümdür. Bunu herkes biliyor. Sonra da 500 tane salak birbirini ezerek öldürmüş. Doğal seleksiyon resmen. Bununla neden dalga geçiyorsunuz diyorlar. Ölüm Allah'ın emri Koçum sen de takma kafaya var git yoluna.

Bu arada hepsini seviyorum bu insanların ben. Hepsine selam olsun.
bensiz olmaz.
Yazın mına koyim. Beni de ekleyin listeye. Bundan böyle ateyizim.
buyuk ihtimalle ölmeden önce tanri ya inanacak azınlık.
(bkz: ahirette görüşürüz)
Bir kaç kıçı kırık ergendir.
istisnalar dışında akıllısını görmedim bunların.

tabi şimdi bunlar istisna kelimesini de üzerlerine alınırlar. istisna dediğim 1-2 kişi. diğerlerini toptan çöp kamyonuna atıp şöyle bir sıkıştırmak gerekiyor. başka türlü akıllanmazlar.
Öbür tarafta, köprünün diğer tarafına gecip sikimi sallayacağım gruptur.
rabbim onlara hidayet versin, beni aralarına katılmaktan korusun diyorum.

Bi de madem zekisiniz, inançlılardan üstünsünüz falan bir ikinizle konuşsak şöyle tartışsak biraz? ilmi geniş bi müslüman görmüş olursunuz.
agnostikleri de aralarina almasi gereken birliktir.
Bir muslumani rahatsiz esen topluluktur. Allahi inkar edenlerle iman edenlerin birbirine saygi duymasi , karisini bakkalla paylasan adamdan farksizdir. Ateistler bi nefeslik canininz varken onu bole harcamayin koclar canlar vs vb gibi
tanrıya inanan yazarlardan her konuda en az 2 gömlek üstün yazarlardır.
haklarında sadece ateist olmalarına dayanarak karar vermeyeceğim insanlardır. düzgün insan olsun da ister ateist olsun, ister müslüman veya budist olsun, ister ince belli çay bardağına iman etsin; beni ilgilendirmez.
Ihtilal yapacak halk kitlesi kadar populasyona ulasabilmis, insanlar toplulugu.
Hayat boyle guzel.
bir uludağ sözlük panteistleri değildir.
format nedir bilmeyen topluluk.
benmiyim o yoksa derkene güneşe taptığımı farkettim. güneş sizi ıslah etsin diyorum.