Haftaya gerçekleştirilecek zirve.
Batıkentte olursa katılırım.
Bu Ankara tayfası işsiz galiba sıkıldıkça zirve yapıyorlar. Evet.
Batıkent'te Adnan kahveci parkında olursa katılmam.

Olm orada gündüz bile ayyaşlar takılıyor,

Parkta görevli özel güvenlikciler bile alkol alıyormuş*
Hadi ayarlayın da yapalım zirvesidir.
Profesyonel kamikaze abazanı ile ehtiyar gri şehrin tipinin karı kız düşürmek için bir ara uğraştığı zirveler. Evet.
duyumlarıma göre, ki kendisi (bkz: oytunkaran) olur, abazan ve yoksun/yoksul tipitiplerin sürekli düzenledikleri zirvelermiş..

töğbe bismillah oytunkaran denilen hayır demeyi bilmez tiplere inanmıyorum elbette ama.

ya bence oytunkaran mit ajanı ve bu arkadaşları kıskanıyor olabilir..

arkadaşlar sosyalleşmek istiyor olabilirler pek tabii ki..

yani olur tabii, arkadaşın yoktur, kimse seni siklemiyordur, kızlar yüzüne bakmıyordur..

bunların hiçbiri bu çocukların suçu değil..

editletto: ben de kağızmanda ikamet ediyorum, çağırmayı unutmayın beni de olur mu?

fotolar fln çekiniriz negzel; paylaşırız burda..

büdentag: sinirlenme panpiş ya.. bişe mi dedik.. negzel zirve işte, ben de gelicem.. git oytunkaran‘a çemkir bre ezique.
küt saçlı ablaya benden de selam söyleyin.
Kırmızı saçlı şişman bi kız var en başa onu yazın kesin gelir. Her zirvede var.
herkesi kapıdan içeri almadığımız zirvelerimizden bir tanesi daha. zira götüme benzeyen çoluk çocuğun ne işi var lan zirvede? bide neymiş kağızmandaymış ona da haber verecekmişiz. bak hele bak bak. sen davar gütmeye devam et. sivilceli ergen gerisi.
çok fena, fecii, a acayeap, bi acayiip eğleneceğimiz zirvedir..

ağız kokuları var biraz ama uzağa oturunca o da pek sorun teşkil etmiyor..

yine de iyidir ama ya ortaokul günlerinizi özlediyseniz kaçırmayın derim..
2003’lü piçler vardır orda. Boş zirve daha da ankaraya gelmem.
yol ve konaklama masraflarımı karşılayan çıkarsa katılabileceğim zirvedir. kalabalık yapmak için iyi bir figüranım.
serdar reis başkanlık yapsın zirveye.
nerde, anıttepe halısahada mı?
görsel
o gün ankara'da olursam katilacagim zirve.
Benim başkanlık yapacağım zirve mega şovda başlar, hacettepe acilde biter. O yüzden beni bulaştırmamanızı rica ederim. Hepinize hayatta başarılar, bol şans.

Geçen zirveden topladığım böbreklerin yarısı bozuldu. Çöpe attık. Yazık günah.
bol bol kemiksiz kemalist olacağı için gelmeyeceğim zirvedir.

görsel
ankara'da çok zirve olduğu için zirveler karışabilir, en iyisi zirveyi abant'da yapmak.
Böbreği sağlam olanlar vip bölümde ücretsiz ağırlanacaktır.
işlerim olmasa katılmaktan onur duyacağım zirvedir.
Kuşkusuz çok kısa zamanda yapılması gereken zirvedir. Sabah akşam torbacıyla oturup kalkmaktan sıkıldım. O duymasın da.
2007' de düzenlenmiş ve eski bir nickimle, eskişehir' den başka bir yazarla katıldığım, eğlenceli ve keyifli geçmiş zirveydi.
izmirde yaparsanız gelirim.