bugün

görsel

Sözlüğun en popüler, en kıskanılası, her daim sol frame'de arz-ı endam eden kulübüdür.

Kıskanma n'olur
sabret, senin de olur!

Edith piaf:
Vize işlemleri halledildi mi?
Uçak saati çook şaane.
oleey beee!
artık girişine ekstra bir güvenlik/koruma konulması gereken kulüptür. çocuklar gene gelmişler kapının önünde haset ile bağırıyorlar "pis yaşlılay ühühühühü" diye. hiç boşuna gıpraşmayın olm buraya giremezsiniz. bak bizim kulüpten abileriniz ön ayak oldular 30 yaş altı kulübü kurdular gidin orada lego/isim şehir/adam asmaca falan oynayın hati bakayım hati..
--spoiler--
aralarında sağlam hoplatılacak milf hatunların olduğu kulüptür.
-spoiler--

Dikkat et bi' kulampara"ya denk gelirsin.

Bir elit klüb.
güzel ve bakımlı ayaklara sahip hanım üye sayısının acilen artması gereken kulüp.
son zamanlarda kadın üyelerine yapılan tacizlere karşı, acil müdahale ekibi kurulması yolunda, erkek üyelerin gruplar halinde "kulampara sarması" dersi almaya başladıkları duyumu alınmıştır.
Bu saatten sonra ıspanaklı börek gömecek olanları bünyesinde barındıran efsane kulüp.
Geçen haftasonu çanakkale gezisi yaptım. Hoştu. Ancak tekirdağ'da hız cezası yedim. Naaapim araba iyi.

Bakalım bu haftasonu nereye yolculuk?
görsel
Henüz erken yatmayız, plak dinliyoruz.
Yok bu bir teklif ise, küstahtınız. *
demirbank, pamukbank, emekli sandığı, türkiye kredi bankası, egebank, töbank gibi bankaları görmüş yazarların kulübüdür.
hayırlı kulüpler...

12 nisan 2019 itibariyle güncel listesi şu şekilde olan kulüp---> (bkz: #41106306)

tamı tamına 87 tane 35 yaş ve üzeri yazar(oha napıyorsunuz arkadaşlar) ve 1 adet fasulye üyeden oluşan dev topluluk.
hala ismini yazdırmayan, kulübe üye olmayan varsa acele etsin bir mesaj atsın kendi ismini ekletsin bir zahmet.
sonra "vay ben duymadım, vay ben görmedim, vay ben emeklilikte yaşa takıldım" falan mazeret üretmeyin.
yaz geliyor, zirveler, partiler vs. fırsatları kaçırmayın.

hepinize nice 35 yaşlar dilerim. inşallah 4 x 35 yıl daha yaşarız.

bu arada ihtiyar lipsos arkadaşımız harika bir kulüp logosu tasarlamış, kulübümüzün resmi logosu şudur;
görsel

selam ve duva ile...
Günden güne beyin hücreleri azalsa da bir o kadar kalben büyüyen, doğaya ve her türlü canlıya vermesi gereken önemden fazlasını veren iyi yürekli güzel insanların oluşturduğu kulüp.

Müzik, edebiyat, sinema ve spor tutkunu olan bünyelerinize güzel bir akşam keyifli bir haftasonu diliyorum.

https://youtu.be/F9580icvklI
Bu kulüpte eskiden lipsoz diye bir dede vardı. Onu hatırlattı.
Torun torbaya karıştı herhalde şimdilerde görünmüyor.
ruh olarak dahil olduğum, fiziksel olarak az kalan, dört-beş nesle aralarına katılırım kulübüdür.

dedelere/ninelere sahip çıkıyoruz genşler.
emeklilikte yaşa takılıp protesto gösterilerine katılmaları yakındır.
Arkadaşlar neden kimse whatsapp grubunda yazdıklarıma dönmüyor dediğim klüptür.
Entelektuel kisilerin ve beyin firtinasinin bol oldugu whatsapp grubu.

Yasim geregi bulunmamam gereken ancak beni aralarinda gormekten mutlu olan orta yas insanlar. Seviyorum sizi.
görsel
Bu hafta sonu da inönü stadındaydık.
(bkz: aranızda hala aidatı yatırmayan hayvanlar var)
görsel
defolun gidin lan bu siteden..
gene abdestsiz yazarlar tarafından sızmalarda bulunulmuş kulüptür.

görsel

daalın bakayım lan güzel kardeşlerim.
adı yeter.
Henuz 30’um.
umumi arzu üzerine, 30 ila 35 yaş arasında olanlar için tengir budun, "35 e merdiven dayayanlar" kulübünü kursa çok hayır duası alacaktır, bizden söylemesi.
Kendilerine mory kante'den yeke yeke parçasını armağan ettiğim çılgın clubberlar.

https://youtu.be/bJNiMNUSrw8

Yékéké nimo yé ké yé ké
Yékéké nimo yé ké yé ké
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar