bugün

uludag sözlük yazarının ezik kalması oalsı bir durumdur. zengin ile fakir çocuk gibi aşırı özgüven farkının meydana gelip, uludag sözlük yazarının ortamı terketmesiyle sonuçlanabilecek buluşmadır.

http://video.uludagsozluk...arak-intihar-etmek-25566/
bir amele patronundan zam istemeye gittiği zaman gerçekleşebilme ihtimali olan eylemdir.
tanım: uludağ yazarının ezilmemek için çirkefleşme olasılığının yüksek olduğu durumdur.

incici biraderler vaktiyle bi swf yapmış. boş zamanlarımda açıp açıp izlerim. şimdi size onu söyleyeyim = http://inciswf.com/mevzu.swf

şu swfde colin farrell'ın inciyle ilgili söylediği yerleri çıkar,yerine uludağ koy. acayip eyleniyorum.
ayağında parmak arası terlik kıçında gece yattığı pijaması elindeki poşette de le cola+patato olduğu halde bim den alışverişini yapıp çıkmakta olan ekşi sözlük yazarı kapının önünde önceden tanıyıp uludağ sözlükte yazar olduğunu bildiği kişiyle karşılaşır ve aniden dumura uğrar. asla bu şekilde görülmemelidir çünkü sosyal medyada belli bir saygınlığı ve önemli bir yeri vardır. uludağ sözlük yazarı da karşıdakini fark eder içten ve samimi bir gülüşle yaklaşarak 'selam e' der. ekşi sözlük yazarı da o an ne yapacağını bilemez halde 'iyi gece.. hayırlı akşam.. pardon bana bi dakika verirmisin' der ve koşarak en yakında ki telefon kulübesine girer. ve ekşi sözlük yazarı kulubeden adeta bir superman edasıyla çıkar. artık o az önceki asosyal tipli ezik kişi değildir. şimdi üzerinde şık bir ropdöşambır, ayağında en güzelinden bir ev terliği, ağzında 1. sınıf kalite purosu ve en önemlisi de boynunda fuları ile uludağ sözlük yazarına yaklaşır ve tüm ağırlığıyla 'selam u' der. daha sonra ise aslında orada neden bulunduğunu şu sözlerle açıklar 'halkın arasına karışıp 2. sınıf insanların davranışlarını araştırıyorum ve bugün şunu farkettim ki bu tür insanl...' demeye kalmadan uludağ sözlük yazarının bimden indirimle 7.99 a aldığı kürekle ağzından köpükler saça saça pek anlayamadığı fakat içinde ana, bacı gibi kelimelerin geçtiği bir takım cümleler ile üzerine doğru koştuğunu fark eder.
burdan sonrasını da siz tamamlayın yoruldum. iki dakka ekşici olalım şatafatlı sözler yazalım dedik onu da beceremedik amk.