bugün

arkadaşım hedefin nedir bilemiyorum ama, emri bil maruf kabilinden taşa değil de toprağa yürüyün!
şurada bir iki kişi hariç( onlar da epeydir yazmıyor) bodozlama ateizm denen şeyin peşindedir. işlerine geliyor, kolay geliyor.ve bir akım dır ki, gidiyor...
vereceğiniz ayet örneklerini ciddiye alacaklarını düşünmeniz bile hata bir bakıma...
kuşku da kalan yok. körü körüne bağlılık var.
tercihtir elbet bu da. ölünce görülecek hesaplardır.
herkesin kantarı belinde....
işte o bahsini yaptığınız durum burayı kapsamıyor. o donanımda pek kimse yok burda. kendi inançsızlığının onu ne duruma sokacağının haberinde bile değil bir çoğu.
ve sürü psikolejisi ile harekete bağlı saçma söylemler vs.
yani ateistin bile sahici olanı yok burda!
ateist gibi söylemler var, gırla...
iplemeye değmez vesselam.
sikimde değiller. benim hesabımı onlara sormayacaklar onlarınkini bana.
Ecdadını sikeyim ben onların. Amk kafirleri. 38 tanesi donuzumda. Ne kadar ateist,dinsiz,imansız,kitapsız varsa ekledim. Rasladıkçada ekliyorum.
Onlar her şeyi biliyor. inadına gavurluk ediyorlar.
ateistlere ders veremessin çünkü beyinleri yok. Beyinleri olmadıklarını bu başlık altına gelerek hemen göstermeleriyle zaten anlıyoruz. Başlık ateizm iken beyinsizler zamlardan bahseder.. Halbuki zam başlığında zaten yeterince konuşuyorlar bu konuyu. Olmayan akıllarınca konuyu değiştirme, üstünü örtme, gizleme, kendilerini haklı çıkarma uğraşları zaten bir boklar yediklerinin en büyük kanıtı.
O yüzden bunlara birşey dediğiniz zaman, bazı ıspatları yüzlerine vurduğunuz zaman bilin ki konu alakasız yerlere gidecek ve beyhude bir çaba içerisinde olduğunuzu anlayacaksınız.
Kafa koparan yobbaz dedeye bak sen.. sen kimin ecdadını sikiyosun aq yaşından başından utan.. yaşın büyük diye saygı duyulmaz senin gibilere şüphesiz.. ağzı bozuk terbiyesiz herif.. bu dinciler de ana bacı karıştırmaya çok meraklı.. islama zarar veren benim gibi dinsizler değil sizin gibi küfürbaz terbiyeden yoksun tipitiplerdir.. ulan cehennem var diyelim ben yanacağım öldükten sonra sana giren çıkan ne aşağılık herif..
Sen ataistlerin sorularına cevap vermiyorsun, kuran hakkındaki iftiralara cevap vermiyorsun, hz. Muhammed hakkındaki iftira ve saldırılara cevap verip peygamberimizi savunmuyorsun, hz. Aişe ile ilgili iftiralara cevap vermiyorsun. Kısaca islama atılan iftiralara cevap vermiyorsun. Sen sadece daire döngü ile ilgili açıklama yapıyorsun.Yani ataistlerin sorularına cevap vermiyorsun.
Allahtan sen tebliğci deyilsin, imanlıyı bile dinden çıkarırsın ataist ten vazgeçtik. Aylardır geometrik şekillerin var olduğunu ispatlamaya çalışıyorsun. inkar eden yokki. Ataistler hz Aişe 7 yaşında evlendi diyorlar, elcevap evet ataistlere bunun olmadığını ispatlada islama bir faydan dokunsun ama cevap veremezsin çünkü, beynin daire dışındaki konulara açık deyil algılayamıyorsun. Misal ben diyorumki arabam bozuldu napim sen diyorsunki ya çiçekler ne güzel dimi.. Yazdıkların ataistlerin hiç bir sorusuyla yakından uzaktan alakası yok.
karpuzcu libos panda ataları jüpiter ve kral ııv. george'ye tapan of'lu zırtoya çok güzel cevap vermiş, ağzına sağlık.

bunun amcaoğlu fethullah'ı yalardı buda bulmuştur birini yalayacak.

menzil şeytanının elini yalasın bedava çorba-kete var.

liboşcuğum yanındayım, pf'lunun da arkasında.
adam resmen günlerdir bütün ateyizleri dize getirdi, bir taneniz cevap veremediniz be! yazıklar olsun.

böyle okumuş, bilgili insanlar çıkınca karşınıza kaçın tabi...
ismet gürbüz bundan iyidir, arada mehdiyim diyor ama geçici birşey. Ayet hadis paylaşıyor.
Kendi saplantilarinin saçmalığını ve bunlarla garibanlara ettiğiniz kötülükleri görmeden başkasına küfür ediyorlar. Tarikatlarda hayatını çaldığınız garibanların hesabını kim veriyor ? Bitmek bilmez bir kibir, sonsuz bir kendini beğenmişlik. Ama kötü olanlar ateistlermiş. Hastasınız.
Adamın götündeki kıllar pişmaniye gibi olmuş hala inançsız insanlara küfür etme peşinde.

Şimdi inançsız bir insan bu müptezelin allahına, peygamberine sövse hakkı var ama bu şekilde alçaklaşmaya gerek yok.

Bırakın, pisliğinde boğulsun..
734051085 numaralı lakaplı yine tekerleklere takmış kafayı,allah ıslah etsin.

sonunda tekerlek olmasında , aman.
sarf; bir halden başka bir hale dönüştürmek, evirip çevirmek anlamlarına gelen bir kavramdır.

Ateistleri sarf kelimesi ile evire çevire benzetmiş. Ateizmin çökmesini sağlamıştır.

76543211 sayıları da oldukça manalıdır. Arapça gibi sağdan sola doğru okuyunca Fibonacci sayısı gibi başlarmış gibi yapıp ardışık sayılara evrim geçirmesi ve bütün dinlerde önemli olarak varsayılan 7 sayısı ile bitmesi kalpleri ile düşünenler için ibretler içerir.
Vovovovovo yine başlık içinde birine girenler olmuş ateistlerden daha salak bunlar aq.
Şimdi buraya güzel bir manifesto yazardım da, hem çok sıcak hem cok işim var. O yüzden uğraşamiyciğim sabah sabah..
Ders verince eline ne geçiyor mq.

Neden inanan yada inanmayan birine laf anlatmaya çalışırki bir insan ?.

Amaç ne ?.

Herkes kendi hayatına baksın!!

Sanki başka derdi kalmamış yav.
la oğlum 15-20 kişiye tebliğ yapmakla uğraşma harcanıyosun buralarda bak. hem belki biz yanmak istiyoruz kardeşim rahat bırak bizi yav.
yukarıda bir yazar daha yazmış türkiye'de ateist yok türkiye'de islam düşmanı var bol bol.

az da olsa istisnaları ayırıyorum.
bana alemleri yaratan yüce tanrınızın erkeklere 4 kadın ( ki bu da yanlış 3er 4er alın diyor ) ve sınırsız cariye varirken kadınlara sadece 1 tane erkeği layik görmesini açıklarmısınız.
sen müslüman değilmisin ? dinini savun işte, bir soru sordum gayet net, öyle ayetlerle yok arapçadaki harflerle oynayıp değil gayet net. yine soruyorum

alemleri yaratan yüce tanrınız erkeklere 4 kadın ve sınırsız cariye verirken kadınlara sadece 1 tane erkeği layik görmüş ?
Allahım çok şükür bu mal gibi değilim,iyi ki ateistim!

Der lan adam.
Hayat dersi.
ben şahsen ikna oldum...
tekerlek arkadaşımız (754000011 ) yine koymuş ateistlere ,dünya düzdür..

754000011 top'tur...