bugün

çok soğuk ve karlı bir kış da yola koyuldular, ellerinde kendilerini savunmaları için sadece, balta şişe ve ip vardı.
şişeyle kendilerini savunmak için için bütün sularını boşalttılar. üç gün gelen giden olmayınca susuzluktan öldüler.

-son-
hayır ölmediler. susuzluktan serap gördüler.
Ama arka cebinde ki silahı hatırladı.
kargaşa çıktı, orman kulübesi yanmaya başladı. Derken bir şey oldu.
zenci geri geldi...
ev yandı içindekiler yanarak fırladılar, korkunç gözüküyorlardı, her yer et kokuyordu.
ev yandı içindekiler yanarak fırladılar, korkunç gözüküyorlardı, her yer et kokuyordu.
yine anlam veremediği bir rüyanın ortasındaydı canıtın. göz kapaklarını araladı televizyonda bili meys yine bir şeyler tanıtıyordu. hemen ardından kapı zili çaldı. koltuğundan kalkıp kapıya yöneldi, delikten baktığında kimse yoktu, kapıyı açtı etrafa bakındı ayaklarının altında bir kaç fotoğraf vardı fotoğraflarda bir vücudun parçaları vardı son fotoğrafda gövdesinden ayrılmış bir baş vardı. canıtın irkilerek fotoğrafları yere düşürdü ve başını sola çevirdi sokak başındaki lambanın dibinde elinde çekiç olan bir adam ona doğru bakıyordu simsiyah dı.

--spoiler--
sikip atmayın konuyu * . son girilen entryi okuyun ve öyle devam edin.
--spoiler--

--spoiler--
ama arkadaşlar amına koydunuz romanın olmaz ki böyle çok da sevdiğim bir başlıktı ne yazık ki.
--spoiler-- *
zall gelip, ulan saat kaç oldu ? database yi yine şişirmişsiniz hatta amuğa bile koymuşsunuz dedi ve sözlük kapısını hızla çarptı ve gitti, çaylaklar tir tir titriyordu, seri eksi oy veren ibne bile korkmuştu, aynı anda 300 kişi soluk alıp veriyordu.

edit: bile.
canıtın koministimam ın yengesi , hostes de koministimamın yazdığı kız olabilir miydi ?
sonra zenciler hepsini.....
siktiler ve gittiler.
yakından bakınca sow , webo , yobo ve emenike olmadıklarını anladı. acaba lukaku ve tayfası mıydı?
hakikaten korkunçlu romandır.

aha burada, (#21692767)

hadi sıraya girelim arkadaşlar. ilk sıra benim. ben ona, siz ona, sonra ben tek, siz hepiniz.
ardından rıza baba ve ekibi geldi.
Ardından rıza baba ve ekibini zenciler sikti.
diğer ekipler perişan halde ormanda bulunan rıza baba ve, ekibini acilen hastaneye kaldırdılar.
ses bir mağaradan geliyordu. zenciler tanrılara kurban vermesi gerektiğini anladı ve ceniti bağladılar.
cenıtın yere düştüğünde zencilerden gizli yerden aldığı keskin taşla bağlı olduğu ipi kesmeye çalışıyordu.
ve kahramanımız hikayeye canıtın diye başlayıp cenıtın diye devam ettiğini görünce yeter la adım artık cinitun dedi.
o da ne canıtın ve cenıtın cinitun'un hayali arkadaşları çıktı.
ve sonra cenittin ellerini acti ve yuce zeusa yalvarmaya basladi.
donları indirdikten sonra başladı onu kovalamaya ve sonra olanlar oldu...
"yuce zeus yuce zeus duy artik sesimi, biktim artik" demeye kalmadan aniden bir isik belirdi. aman tanrim bu da neydi boyle?!
bu güçlü ışık başını ağatmıştı cenıtının, migreni vardı çünkü.