bugün

Bazi "delikanlilarin" yaptigidir.
Sen yillarca ekmegini ye, suyunu ic, orada evlen vs, sonrada savas cikinca gotum gotum kac turkiyeye.
Ben o durumda olsam etek giyer, ortada erkek diye dolasamam utancimdan ama bazilarinin hala gururu elveriyor ortada" ukrayna! ukrayna! " diye naralar atip ruslara aklina gelen her kufru etmeye.
Ya oldugun gibi gorun, ya gorundugun gibi ol.
Memleketin haline gelmis bir ulkeyi savunmaya korkup kaciyorsan giy etegini, sessiz sakin otur bir kosede.

görsel
Ayni zamanda kendisi zelensky nin tassaklarinin kac kilo geldigini bilecek kadar...... delikanlidir(!). bir insan boyle bir bilgiyle niye ilgilenir, nereden ogrenir...ilginc. (bkz: #45480514)
Gayet onurludur.

Toplu katliam yapan birkaç Rus faşistini mi öldürmemi bekliyorsanız buna hiç gerek yok.
Çünkü Ukrayna'yı savunan, bu insanlıktan çıkmışlara haddini bildiren , kahraman bir ordu zaten var.
Bana ihtiyaçları olduğunu hiç sanmıyorum.

Ben de bu arada sizleri adam edeceğim.

Etek giymek:) böyle kişisel hakaretler sadece beni güldürüyor çünkü dayanacak hiçbir haklılığı kalmamış Rus postalı sevdalılarının sinirden nevrozlar geçiren zavallı halini görüyorum.

Tekrar ediyorum ideolojiniz insanlığınızın önüne geçmiş. Anti-amerikancılığınız beyninizi paralize etmiş.

Ukrayna milliyetçilik savaşı vermiyor, zorba faşistlerin katliamlarına karşı varlık mücadelesi veriyor.

Asla kişisel savunmada bulunmayacağım.

Her fırsatta Ukrayna halkının Rus emperyalizmine karşı savaşındaki haklılığını herkese anlatacağım.
Sizler ve o faşist diktatörünüz benim gibileri Susturamayacaksınız.

Burası Rus emperyalizmine karşı yüzyıl mücadele etmiş bir ülke yani Türkiye.
sen savasta memleketini korumak yerine gotum gotum kac, sonrada burada " faşist diktatörünüz benim gibileri susturamayacaksınız."!!!
Senin gibiler kim? Ukrayda siniri kadin elbisesi giyerek, yada karisinin arabasinin bagajinda saklanarak kacanlar timi mi? birde utanmadan onurdan bahsediyor.
piyasa kurallarına göre hareket etmektir.
görsel

görsel

görsel
görsel
Alın size pantalonyla üniformasıyla "gerçek bir erkek".

Erkeklik pantalon ile üniforma ile olsaydı Rus ordusu erkek olurdu.

görsel

Şerefsiz katilleri savunacağıma onurumla etek giyerim.
Neyse bu cinsiyetçi ayrımcılık da Rus emperyalizmine kalsın.
onuruyla etek giyen kahraman!)))))
Ukraynali erkekler cephede savasirken, ukraynali etekli kadinlarda internette ulkelerini savunuyor )))))
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: #45480678)
kadinlar bile bazi erkeklerden(!) daha delikanli cikmis.
Ben olsam, kadinlar savasirken savastan kacmis olsam utanirim birdaha erkegim demeye ama bazilari oyle kasarlasmik ki, utanma falan hak getire.
https://www.yenisafak.com...etle-vurdu-39-olu-3794027

https://t.me/c/1347456995/43695

görsel
görsel