bugün

Şaşılacak iki yüzlülüktür. Suriye de 150 bin insan ölürken "aman bize ne elalemin iç işlerinden" diye zalimlik yapan zangoç, ukrayna da 20 kişi ölmüş vah vah diyor.

Bu iki yüzlülük iğrenç bişey.
doğu türkistanda soydaşlarının yaşadıklarını görmeyip suriye için üzülen tipin eleştirmemesi gereken insandır.
O tip ki sıfatına sıçılasıdır.
Bugün bile hala AKP li ile fetocuyu karıştıranları gördükçe artık kızmıyor sadece acıyorum..

Gerçeği şu ki; bazılarının gözünde bu hep aynı şey olmaya devam edecek ama keşke chp ile flört eden fettuşiler bunu anlayabilse.

Ölüm şusu busu olmaz. Ama hala evet suriye de ölenler var ve üzülüyorum diyemeyecek kadar mal bu insanlar.
Irak, suriye, keşmir, doğu türkistan, mısır ve afrika da ve ukrayna da ölenler için üzülüyorum.

Sebep olanlar için yaşasın cehennem..
ikı yüzlü, cani ruhlu faşisttir.
Suriye'ye üzülüp urumçiyi görmeyen tip
ukrayna'daki halk hareketi ile, suriye'deki ortaçağ anlayışlı mezhep savaşını bir tutmayan tiptir.

ukrayna'daki insanlar emek için, özgürlük için bir mücadele veriyorlar. ya suriyedekiler?

"senin mezhebin mi, benim mezhebim mi" derdindeler mezheplerini siktiklerim.

ayrıca ukraynalı bayanlar ilgi alanımıza giriyor, suriyeliler verse bile dönüp kimse bakmaz...
ayıp eden tip.
ayrıca milletine ve dinine göre ölen insana üzülen tip diye de bir şey var.
ırakta bir bucuk milyon müslümanı katledenlere dua edenler
suriye de pyd özerklik ilan edebilsin diye türkmenleri kaçırtıp alevilerin kafalarıyla futbol oynasınlar diye el kaideyi destekleyenler doğu t
mısırdakilere de üzülmeyen ama gezideki 5 ölü nün adını dilinden düşürmeyen tiptir. onun için önemli olan akp nin kimi desteklediğidir. akp destek veriyorsa, o insanın ölmesi gerekir.
olen insanlar uzerinden hala kendi siyasi fikrini savunmaya calisanlari bize gostermistir.
bizden olenler oldu. bizden daha cok kisi oldu diye sidik yaristirmayin amk.
sunu da artik akliniza sokun; bir masumun olumu butun insanligin olumudur.
kıblesini batıya çevirmiş olan kişidir.
suriye yangını bizide yakabilir ve unutulur.
ukrayna devrimi ise kitaplara demokrasi savaşı olarak girer.
suriyenin amına koyayım yıllarca pkk lıları üstümüze salan kimdi.