bugün

yol açılmıştır. hayirli ugurlu olsun.

selam ve dujj ile.
4 milyon ukraynali getirilsin ve 4 milyon suriyeliyle ciftlestirilsin. ulkenin genetigi duzelsin biraz.
görsel
Yok canım. iftira. Tirabizonlu temel'in tek derdi puşkin müzesini ziyaret etmek.

görsel
0:00 0:20
Yol yardam bilen bi eleman bulduktan sonra iyidir.
Ukraynali kizlarda kucaklarini acip sizi bekliyordu sanki. Ozgur olmalari orospu olduklari anlamina gelmiyor. adamlarin yaptiklari biliniyor,bizde ki gibi 4 duvar arasinda surrealist takilmiyorlar.
Madem Türksüz göster ürksün.
Akıllara şu yaran olayı getirmiştir:

" tanınmış bir firmanın bayi toplantısı için ukrayna yolculuğu,50 tane erkek arasından birinin eşinin bende gelecem diye tutturması sonrası,kocasının bu ısrarlara dayanamayıp gruptan bağımsız olarak eşini de ukrayna'ya getirtmesi.ilk gün asansörden uzun boylu bir sarışın hatun ile inen bayilerden biri,karısı ile gelen adam ile karşılar ve geçen diyalog.
-ulan hasan sana hiç yakıştıramadım,ukranya'da bula bula bu çirkin orospuyu mu buldun!"
bundan sonra olacakları 7 dakikalık video ile özet geçiyorum;

http://youtu.be/UdY_UsBcSS8
(bkz: sikerler oğlum hepinizi sikerler)

En son Beşiktaş taraftarı gitmişti böyle büyük hayallerle ukrayna'ya..
Yok efendim ters çevirip düz bilmem ne yapacakmış, beş vurup bir sayacakmış.. twitter da kondom fotoları paylaşmalardan felan hiç bahsetmiyorum bile.

Sonra ne mi oldu??!
Kiev'e giden Beşiktaşlıları 3 gün 3 gece boyunca silktiler. Kafa göz ana bacı bırakmadı kievliler. Yetmedi maçta da 6-0 yendiler, paket yapıp istanbul'a gönderdiler ahahaga.