bugün

seyircisiz maçta takımına ceza aldırmayı başarabilen taraftardır.
akıl yoksunu andavallar. seyircisiz maçta seyircisiz oynama cezası alan gerizekalılar.
Uefa' ya ayna tutan taraftardır. Unutmamak gerekirki aptallık Türk'e, Türk takımına aptal diyen uefa'dadır!
bir gün bütün gerizekalılar fenerbahçeli olacak sözünü doğrulayan taraftardır.
düşüncesiz taraftardır, takımına bir faydası olmadığı, gibi külliyen zararı dokunur.
Kapıdan kovulup bacadan giren taraftardır.
hakkında konuşurken daha dikkatli kelimeler seçilmesi gereken taraftardır. infantino şov yapacağına futbolun içine eden dış unsurları cezalandırsın önce.
benim tuttuğum renklerin ezeli rekabitini yaşatan bu taraftardan basederken ben bile ayfonlu diyorum, uyutulmuş diyorum yine de salak, gerizekalı demiyorum amk. ey ne idüğü belirsiz infantino. sen nasıl gerizekalı diyorsun. belli ki senin diline hiç biber süren olmamış. şuursuz herif. de get.
tüm camia taraftarına değil onu yapana denmiştir. ki yapan hangi mal ise hak etmiştir.
(bkz: fenerbahçe taraftarı)
galatasaray'ın verdiği emekleri boşa çıkararak , türkiye'yi yine başka bir konuda rezil eden, sosyal olması muhtemel bir kitle örgütüdür.
uefa bile anladı sizi oğlum dememe neden olan taraftardır.
uefa'nın çok geç kalmış tespiti.
Türk milletini her ortam ve şartta rezil eden taraftar topluluğudur.
(bkz: uefa haklı beyler)
galatasaray taraftarı gibi ingiliz bıçaklayıp öldürerek türk futbolu üzerindeki kara lekeyi silmelidir. tey alaam ya.
madem türksün göster ürksün.
zaytung fotohaber'e konu olmuş taraftardır.
http://zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=205114
güldürmüştür.
(bkz: beyin bedava)

fenev mallarıdır. seyircisiz maçta ceza alabilmek zor olmalı.
geri zekalı taraftardır gerçekten de . ama ilgili takımın tüm taraftarlarını temsil kabiliyeti yoktur. kast edilenin de o olduğunu sanmam.
hepsi olmasa da büyük bir kısmı gerizekalıdır. evet.
keşke bilmediğimiz bir şeyler de söyleseydi.
uefa açıklama yapmadan önce takdir edilen taraftaftır.

şimdi hiç kıvarmayın.
olaylar çıktığı sırada; ''adamlara bak seyircisiz maçta sahaya meşale gönderdiler amk. *.

uefa'nın açıklamalarından sonra; '' ahahaa mallara bak seyircisiz maçta ceza alıyorlar. hahaha geri zekalı valla geri zekalı bunlar''.
doktor nazım'ın torunu, aziz yıldırım'ın evlatlarıdır.
"hahahah çok komik fenerbahçe taraftarına gerizekalı dedi puhaha biz zaten biliyordum muaha" söylemlerine sebep olan taraftardır. 3-5 zihn-i sinir sonunu çok da düşünmeden akıllarınca bir proje hazırlamışlar. o anki gökyüzü ve taraftarın tepkisi de gerçekten görülmeye değer, güzel şeylerdi. ancak dedim ya sonu düşünülmemişti yalnızca, bayrak yandı o oldu bu oldu, hoş olmadı. bu da belki güzel bir fikri aptalca kılandı zaten. ama emin olun fenerbahçe taraftarının yaptığı hiç bir aptallık engelli maçında kavga çıkaran taraftarların yaptığı aptallıktan daha aptalca olmamıştır.

uefa cezasına gelirsek, evet fenerbahçe taraftarı yapmıştır ve duygusal olarak bakılınca ceza verilmelidir, takım suçludur. fakat kesinlikle hukuka aykırı bir karardır. fenerbahçe klubü saha dışı güvenlikten de sorumlu olacak değildir. eğer sorumludur denecek olursa, taraftara önerim bir birlik oluştursunlar ve her uefa maçında içeri meşale atsınlar. bütün klüplere men cezası verilecek mi bakalım.