bugün

görsel

Edit: bir yazar.
Minyon degil. Olsaydi ingilizce bilen fitness egitmeni girisini yapardi.
Baci mi lan bu?
Bir meme, pardon bir suser. Meme.
(bkz: attention whore)
bu bacı face hesabımda kayıtlıydı sonra kayboldu. insanları tahrik eden onlarca fotosundan sonra bir yerlerde tecavüz edip öldürdüler galiba dedim ama yaşıyormuş.

Tabi gerçekten bacıysa. Çakması gibi duruyor.
duygudan anlayan, henüz körelmemiş yazar.
yazadursun, takipteyiz şu andan itibaren.
Aha bende nereden hatirliyorum diyorum.

(bkz: milyonlarin bacisi)

Saclar uzun olunca cikartamadim herhalde.
(bkz: milyonlarin bacisi)

geldi yine tipini.
https://www.youtube.com/watch?v=JTXwrTsJqjs
Nerede o eski memeler.
amk çift kat sütyen atmış modele bak, amk çorap mı doldurdun, çamaşırhanenin kirli sepetini koydun ne yaptın memelere bak, meme yok bildiğin harran pamuk tarlası var amk.
amk prematüre ergeni. ilerinin milf adayı bana sallıyor. hahaha.

yıllarca memen çıksın diye bekledin sözlükte amk. şimdi bana sallıyor dünkü lamer uhahuahuahu.
you can try to go to florida but be careful because they wont let you in. you are in turkey you nigger, this is the home of stupid people like you. shut the fuck up you jew slut and go fuck yourself.
kezbanus optimus maximus.
50 tane sikim olsa sana sokmam. egona çekyat fırlatiyim.
Kendi nick altını kendi canlandıracak kadar ilgisiz kalmış övülmeyi güzel olduğunu duymayı bekleyen aciz bir canlı. Sözlüğe foto atarak kendini pazarlıyor.
Haydi erkekler meşaza bogup instagram abazalari gibi yarak fotosu atıp istermisin??? Gibi şeyler yazalım.
Evleneceksen gel solmaz'ı sana tercih ederim bacım kusura bakma dediğim bağyan yazar.
bence üzerine fazla gitmeyin. kadındır, ilgi görmek ister. beğenilmek ister, arzulanmak ister.
yazdığı yazılardan güya kurşun işlemez olduğunu ifade etmeye çalışmış, ama daha çok eline yüzüne bulaştırmış zaten.
siz fazla kasmayın, o zaten aradığını bulur.
böyle nefret topu, kendini aşırı beğenip tanrı yerine koyan aciz yaratıklar zaten hayatı boyunca mutlu olamazlar. ben biliyorum onu.
sadece dikkat çekmek istiyor.
bunun bedelini de ödemiş zaten.
biz yolumuza bakalım.

çok güzelmiş ve kimseyi beğenmiyormuş.
abi fitnıs antrenörüymüş.
çok iyi ingiliççesi varmış.
laf aramızda harbiden tapılası ama.
neyse. iyi seyirler.
Çıkar üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor.
egona bal dökeyim de ayılar silksin amk.

memeye bak; meme yok amk, göğüsünü şişiren meme yaptım sanıyor.

bundan seneler önce bunun hayalini mi kuruyorsun lan doğru söyle "ergenliğe girsem de memelerimi sergilesem" diye.
limon sergisine çevirmişsin, mıç olmamış. az daha pambıh doldur.

(bkz: daha çok pamuk daha çok şans)
Sokaktaki 10 kadından 9 u fitness antrenörü. Bir baltaya sap olamayan kaç kadın varda bundan olduğunu iddia ediyor. Eğitimlerini de youtube daki videoları izleyerek tamamlamışlardır.
http://www.youtube.com/watch?v=QFsBhjO3uwM
Metalci olacakmış da ... olmuş. ibretlik öykü.
Gönlümü usuldan titretmiştir, fakat varamayız.

Sağlıcakla...
Eller çok çirkin omuzlar güzel. Fön çekmekten o hale gelmemişse saçlarda sorun var. Bi de bütün parayı silikona yatırmış gibi görünüyor. Açlıktan zayıflamış. Dövmeler de olmamış. Başarısız.