bugün

Hiç tereddüt etmeksizin bu hareketi yapan hatun benim ve annemin favori gelin adayıdır, evet.

Edit: bazı akıl küpleri hemen eldiven poşet demiş, tebrik ediyorum.
Pislenmesin diye Eline bir poşet geçirmeyi akıl edemeyecek kadar beyinsiz ve pasaklı bir yaratıktır.
Kazara Böyle tiplerin yaptığı yemekleri yiyenin de kolera olma riski büyüktür. Afiyet olsun.
lavabonun içine şundan konursa daldırmasına gerek olmayan kızdır. tabakları bundan süzerek yıkayınca ıvır zıvırlar lavaboya doluşmuyor, tıkanma riski minimuma iniyor. anne mutlu, kayınalide mutlu, gelin mutlu, herkes mutlu. evet.
görsel
kendisine uzun saplı bir pompa tavsiye edilir.
Mutfak lavobosu tıkanınca elini pompa misali kullanan hanımkızdır.
Tereddüt etmeden evlenin.
yemek pisliğini dokmeyen kızdır.
Suyu leş yapmazsa tabaktan az buz akanlar tiksinmeye sebep olmaz.
o ben olamam. zira göremediğim yerlerle temas etmeye karşı fobik boyutta endişelerim vardır.
Aptalın tekidir.
Bu biir.

Başlıkta lavabo deniyor oysa ki bütün cahiller olayı mutfak evyesi olarak algılamış.
bu ikiii.

Bu kırolar lateks eldivene para vermez poşet diyeyim de ezilmesinler dedim. Yol yordam öğretmek adına entry girdim. Doğrusunu öğrenip uygulayacağına hala anti hijyenik igrençlikte direnmekte olması da aptallığının kanıtıdır.
Bu da üç.
Bende yapıyorum ama kadın değilim. Damat adayı olarak seçilmem mümkün müdür efenim?
Her ev kızının hatta şöyle diyim her bulaşık yıkayan kızın basına gelen durumdur.

Kimse ıyy ogkk falan demesin.
Ne var bunda amk? Bende daldırıyorum hatta bazen lavabonun içinde hafif yağlı şeyler falan oluyor onların karısımı ortaya her ne kadar iğrenç bir koku çıkarsada yinede tereddüt etmeden elimi koyup şöyle bir kendi çapımda hortum oluşturuyorum sonrada o deliğin etrafında bir boşluk oluyor ve su döne döne gidiyor,en sonundada fııııjjt diye bi ses geldi mi salak bir tebessüm edip bulaşıkları yıkamaya devam ediyorum.
kaynanalarca en sevilen gelin adayıdır yaşasın lavabonun içine elini daldıran kız.
en asil duygunun insanı olmaya adaydır.
Bunu yapmayan da mı var? Kriterleriniz ne kadar da düşük.
Delikanlı aynı zamanda salak kızdır. Eldiven poşet varken ne hacet sen elini daldır filan.
Hiç düşünmeden basın nikahı fedakar kızdır.
bu nasıl bir ev hanımlığıdır ya rabbi. seni tanımak istiyorum hanımım beni mutlaka ara.
Evlenilecek kadın olarak betimlenen kadındır....
Olaya doğal yollardan müdahale edebilen yürekli hatun kişi.
Hareketinden önce mutlaka kollarını sıvayan, tüm pislikleri tek seferde çıkartıp çöpe atan kızdır. Candır, canandır.
yağmur mevsimin gelip lavabonun yağmur suyu ile dolmasını beklemeden, hamaratlıkla maharetini harmanlayıp evi su baskınından koruyan fedakar kızdır.
Güçlü kadındır temiz kadındır var olsun öyle kadınlar.
kurban bayramında danayı tek başına yıkabilecek kıvamdaki kızdır. uzun marlboro içiyordur sesi çatallı çatallı kaşları kalıncadır. tam ekmeği yarıp arasına en uygun karışımları usta edası ile koyabilir. topuklu ayakkabı elbise sevmez kösele ayakkabı ve kot pantolon oduncu gömlek kombinlerini tercih eder. tamam daha fazla detaylandırmıyorum git gide kamyoncu modeline doğru gidiyoruz.

senin benim gibi kız lan işte gözünü budaktan sakınmıyor belli. ancak iş bittikten sonra o eli kolu iyice dezenfekte etmekte fayda var.
Hala bir numaralı gelin adayıdır.

görsel Sözlükten hem başlık çalıyor. Hemde benim sözlük nick ile aldığım hesabı engelliyor. Üstüne bide prim yapıyor çakal.