bugün

(bkz: mhp den türkmeneli ne yardım kampanyası)
ve
(bkz: mhp den suriye türkmenleri ne yardım kampanyası) kapsamında ayni olarak yapılan yardımların yanı sıra nakdi olarak da yapılacak yardımlara destek olunacak kampanyadır.

ırak ve suriye'de türkmenlerin hali haraptır.

yıllardır barzaniden çektikleri yetmiyor gibi bugün de ışid belasıyla mücadele etmeye çalışıyorlar. bugüne kadar yüzbinlerce türkmen evinden yurdundan oldu.

en temel ihtiyaçlar olan beslenme, barınma ve sağlık malzemeleri bile bu yardımlarla sağlanıyor.

bir kısa mesaj ile 5 tl bağışta bulunabilirsiniz. öz kardeşlerimiz tek bir yardımı bile dört gözle bekliyor.
yanındayız gavim gardaşım.

not: kontörlü hatlarla bağış yapılamıyor, kampanya sadece faturalı hatlar için geçerli.

görsel
görsel
gercek bir kampanyadır.
destek çıkılası bir kampanyadır.
insanlık ve dünya barışı naraları atan kimselerin dikkatini çekmeyen türkmenler, gerçek kardeşlerimiz için düzenlenen kampanyadır.
Kesinlikle destek verilmesi gereken kampanyadır. Allah mazlumların yardımcısı olsun.

Konuşsana müslüman! Neden sesin duyulmuyor? Türkmen Türk diye ümmetten mi sayılmıyor!
kürt savaşmaya giderken türk sms mi atacak? memleket toprağı olmuş atanın kemiği sızlar.
kampanya çok önce başlamış olmasına rağmen yeni başlık bulmuş. kesinlikle desteklenmesi gereken kampanyadır efendim.
Destekleyiniz efendim, hümanistseniz insan oldukları için, Türkçüyseniz Türk oldukları için, Ümmetçiyseniz din kardeşiniz oldukları için destekleyin.Bu yardımı herhangi bir siyasi particilikten çok siyaset üstü görüp destekleyiniz efendim.Allah vesile olandan da yardım edenden de etmek isteyip de durumu olmayıp destekleyemeyenden de razı olsun.