bugün

maalesef aci bir gercek. turkler gercekleri gozlerini yumup ve kulaklarini kapatip degistirebilecegini sanan bir millettir. ornegin evrimi okumazsa, arasitirmazsa evrim yoktur zanneder. ermeni soykirimini inkar etmek icin ulkelere baski yapar. uslerimizi kapatiriz ha falan diyerek. sanki onlar kabul etmeyince soykirim olmamis oldu. boyle siteler sansurlenir. sanki biz gormeyince o siteler, fikirler olmayacak.

türkler kendi zihinleri disinda bir gerceklik oldugunu kabul edemezler.
(bkz: gelin lan kavga var)
hayal görüyorlar efendimdir. Türklere çamur atarak prim yapmaya çalışıyorlardır. ama biliniz ki güneş balçıkla sıvanmaz.
araya * ermeni soykırımı falan yerleştirip, ateist duyguları tatmin eden sosyalist bünye sıçmığı...

(bkz: türkün bokunu yeyin ibneler) yeter lan. ne çok tespit yapıyorsunuz mq. Genellemeyi sevmem ama türkler şöyle genellemeyi sevmem ama türkler böyle.
-seni otelde bir kadınla görmüşler hurşit?
+kim görmüş?
-kimdi o kadın hurşit?
+hangi kadın?

gibi örneklenebilecek durum.
- abi türkler için inkarcı bir millettir diyolar.
- ben değilim.
ermeni lobisine gore, ermeni soykiriminin sozde olarak tanimlamasi.
inkarcılık da bir şey mi ikiyüzlülük var en kötüsü.
kendisi elalemin karısına kızına yan gözle bakar kızını birine gönül verdi diye öldürür.
namussuzların namus belalarını okuyoruz hergün gazetelerde maalesef.
bugün göklere çıkardığımız insanı ertesi gün bir hatasında yerin dibine batırıveriyoruz.
avrupada göğsümüzü kabartan fatih terim geldi aklıma birden. adamı yerden yere vurdulardı. ama ben kıyamadım. hiç bir başarıyı cezalandırmayan bir yapımızın olması sanırım cehaletimizle alakalı.
sözde ermeni soykırımını kabul etmemek inkarcılık olmaz. siz bizim şu kadar insanımızı katlettiniz diyen ülkelere "gel iki ülke bilim adamlarından ortak tarih grubu kuralım arşivlerimizi açıp araştıralım" denildiği zaman tepki vermemesi kendine ke kadar güvendiğini mi gösterir sizce?

inkar en basit savunma aracıdır. iki eli kanlı önünde ceset elinde bıçak olan birisine "sen mi yaptın?" desen ilk refleks olarak "hayır ben yapmadım." der. ve bu özellik sadece "türkler"e özgü değil insana özgü bir durumdur.

tanım: soykırım muhabbetine katılmamakla birlikte diğer kısımların mantıklı olabileceği çıkarım.
(bkz: hiç de bile)
örnek verilen durumlardan yola çıkacak olursak doğrudur, evrim teorisi ve ermeni soykırımını inkar ediyoruz, ayrıca kendi doğrusunu başkalarına kabul ettirmek için uğraşanların gazına da hiç gelmez türkler, bildiğini zannetmekle , yanlış olanı inkar etmek arasında kalın bir çizgi vardır.
hem inkarcı hemde inatçı bir millet. inandığı doğruya yanlışta olsa körü körüne bağlanmak. gerçekleri saklamak inkar etmek bizim milletin barındırdığı özellikler.
örneğin rte nin o kadar yaptığı hizmetlere cuhabenin hep inkarcı davramasını gösterebiliriz.

gerçekten çok yazık..