bugün

Mazluma el uzatmaktır. 3 milyondan fazla mülteciye ev sahipliği yapıyoruz. Dünyada bunu yapan 2. Milleti kimse gösteremez. Hatta biz mülteci olsak, şuan yardım ettiğimiz mülteciler bile bize yardım etmez. işte biz böyle muhteşem bir milletiz. Ne mutlu Türküm diyene!
Türk diye genellemiyorum ben, anadolu halklarının en iyi olduğu konuyu söyleyeceğim yalnız.
ikiyüzlülük.

Edit: neden hoşunuza gitmiyor ki, bu topraklar 45 tane çocuk tecavüze uğrarken susan ancak sokakta öpüşen çift gördü mü hakaret eden, ramazanda sigara içiyor diye birini komalık eden insanlar görmedi mi? Yoksa her lafın altında din iman vatan millet diyip de ülkeyi parsel parsel cemaatlere ona buna satan insanlara oy vermedi mi? Yoksa camilerde imamlık yapanlar, ahlak dersi verenler kendi kız kardeşlerine, kuzenlerine, yeğenlerine tecavüz etmedi mi, bir gün önce askerim, mehmedim dedikleri emir komuta zincirinden sapamayacak gencecik erleri döve döve bir hal etmedi mi bu insanlar?
ikiyüzlüdür anadolu halkı, bir de kendini doğrucu davut olarak göstermeyi pek de severler.
vatan savunması.

canlar gidiyor canlar.
Gaza gelmekte üstümüze yoktur. Çok severiz. Hadi diyince haydaa diyen insanlarız. Zaten bu ruhumuz değilimidir. Milli mücadeleyi kazandıran.
bir şeyin bokunu cıkarmak, kimse yarışamaz bu konuda.
küfür ve mizah bence bir çığır açtık nerdeyse.
birçok konu vardır.

savaş, savaş taktikleri, okçuluk, at binmek, vatan sevgisi, iman, devlet kurmak, devlet yıkmak, aile yapısı, türk mutfağı, güreş, mangal, yere tükürmek ve çöp atmak, misafirperverlik, yol tarifi, tembellik, şükretmek, yaratıcılık, birilerinin işine karışmak, mizah, seslendirme yapmak vs. diye uzayabilir.

ve tabiki tarih yazmak.
insanlıktır. en basitinden çatkapı komşunuza gidersiniz size bağından bahçesinden topladığı incirini, üzümünü, verir. kümesinden tavuğundan yumurtasını, ineğinden sütünü, yoğurdunu, peynirini; yoksa bile yaptığı yemeği tatlısını, kekini, böreğini, verir. ülkenin herhangi ücra bir köşesine gidin kapıyı çalın size odasını, döşeğini verir. duygusaldır sevdiği için ömrünü, yiğittir vatanı için canını, fedakardır çocuklarını verir. Atatürk'ün söylediği gibi Türk halkı her şeyi becerir de yalnız uşaklığı beceremez.
sex ne olcak başka amk.
Yahu bu nasıl bir aşağılık kompleksidir gece gece uğraşıp yazdıklarına bak.

Ulan andkdkrkrr.

Ağlıyordur şimdi bu.
Gaza geliyoruz be.
yemektir. ben türklerden iyi yiyici görmedim.
Bilmedikleri bişey hakkında bile saatlerce konuşabilmek.
sözlü edebiyat.
Özümsemek,
Yüzyıllar boyu göçebe yaşamış bir millet nasıl olur da bu kadar geniş bir mutfağa sahip olabilir? Üstelik büyük çoğunluğu et yemeği değil, belki etli yemek, sebzecilik, meyvecilik, ele geçirdikleri yerlerin mutfağını özümsemiş, kendi kültürlerine katmışlar, katmışız yani.
Yoksa asyadayken imam bayıldı mı vardı? Yada zeytinyağlı enginar mı vardı?
Bozkır ve kurt.
Bizimkilerin aşkı çok fena. Nerde görülmüş bir john helga için dağları deliyor.
kulüp yöneticilerinin gereksiz yere para saçmaları.*
Sadece bir konuda en iyiler o da savaş durumunda milli birlik ve beraberlik. Yada milli bir durumda ultra hızla birleşmek.
at avrat silah üçlüsünde iyiler.
gerçekleri çarpıtmak mantıklıdır.
bir adam düşer, biraz ilerde ayağı kırılır, biraz daha ilerlersiniz ayağı kopar böyle böyle giderek adamın öldüğünü duyabilirsiniz.
böyle başlıklar açma. en son -36 gördüm ))).
(bkz: pompa)
okey oynamak.
bilmediği konuda biliyormuşcasına tartışması.