bugün

yolda, mekanda her hangi birinin bir başkasına bakması üzeri, bakınılan kişinin "ne bakıyon lan" diyerek pat küt kavgaya başlaması.
yolun ortasında iken, bir parmağınla sağ burun deliğini kapatarak sol delikten -nişan alarak- sıvı fışkırtmak. *

editimeditolsun: futbolcular da yapıyor fakat ilk kez bir türk'ün yapması muhtemeldir. *
-Çakmakla gaz kaçağı kontrol etmek
-Buzdan jeton yapıp kullanmak
-Otobüslerdeki fordçuluk olayı
-Şahin model arabayı Doğan görünümlü yapmak
yuruyen merdivende yurumek
karşındakinin vücut yapısı ne olursa olsun, terso bir durum olduğunda aynen kavgaya girişmek de bu davranışlara dahil olabilir.türklerin * genelinde kas gücüyle alakalı olmayan, muhtemelen genlerden gelen bir cesaret ve kuvvet olduğu için, hiçbir yerde altta kalmamak, kendini ezdirmemek de, milletimize özgü davranışlardandır.
- yerlere tukurmek, alenen gotunu kasimak, tombala cekmek asla turklere mahsus haller degildir. buyrun ben yemendeyim bunlar benim hergun gordugum hadiseler. hatta daha agiri var ki bunlar cignedikleri gat bitkisini oldugu gibi yola cikariyorlar.. yollar yesillikle doludur.
- buna karsilik misafirperverlik sadece turklere mahsus bir adettir. bunu biz kadar karsiliksiz bir menfaat beklemeden yapan bir millet yoktur.
bizden başka hiçbir milletin yapabileceğini düşünemediğim;
(bkz: otobüste gazeteyi kafa atarak düzeltmek)
(bkz: kim o sorusuna ben diye cevap vermek)
(bkz: tecavuz ettigi kadinin esine kizini vermek) *
dün duyduğum bir olay...

düğün bittikten sonra gerdek gecesine uğurlanan damat adayına vurma olayını abartan süper gaz bir arkadaş damat adayına sopayla vurur ve elemanı felç bırakır..

(bkz: no comment)
"hiç mi yok?" sorusunu sormak.

- yok!
+ nasıl yani, hiç mi yok?
- aaa o zaman başka, var tabii.

(az önce bir dallamayla iş yapıyoruz, bilgisayar ya işte teknolojik bir dahi-deli, daha ne olsun. arama yapıyoruz bir kayıtı bulmak için, silinmiş, çıkmadı. denyoya diyorum ki; "yok", "hiç mi yok" diyo yaa! pes!)
kendi milletine katil deyip nobel almak.

edit: kötülenmiş, ne yani yalan mı söylüyorum..

(bkz: idrak yolları enfeksiyonu)
bir çok türk'ün kendinden başka hiçbir milletin insanını görmedigi için sadece türklere özgü oldugunu düşündügü davranışlardır.
halbuki şu yazılanları herkes yapıyor kardeşim.
insanlara özgü davranışlar bunlar.
yaş ortalaması 45+ olan kıraathanenin camekanlarına master card ve visa card etiketi yapıştırmak *
uzaktan kumandayı jelatinleyip eskimesini önleriz.ayrıca hesap makinelerinede aynı işlemi uygulmaktan gurur duyarız.
-yolda yürürken yerlere pislik atmak...
-yerlere tükürmek...
-arabayla giderken bayanların arkasından kornaya basmak...
-yanlız bir bayan gördüklerinde ona laf atmak...
(bkz: ağızda sigarayla iş yapmak)
acil vaka taşıyan ambulansın peşine takılıp hız yapmak..
konu ne olursa olsun abartmak
ben çalışan bir dozer ya da benzeri bir şey görünce hipnoz olurum.seyretmeye bayılırım.
yolda yürürken zıplayıp tabelalara tokat atmaya (dokunmaya) çalışmak.
-yaya olsun ya da sürücü olsun,kırmızı ışıkta geçmek.
-trafik kurallarına uyarmış gibi yapmak,fırsatını bulur bulmaz ihlal etmek.(bos yol ise ışıgı takmadan gecmek,düz çizgide sollama yapmak...)
-evinin içini tertemiz tutmak,dışarıda yerlere tükürmek,sümük atmak
-aşiret bilinci içinde yaşamaya çalışmak,
-gaz vermek,ayar vermek
-tembellik,çalışmayı sevmemek,havadan para kazanmaya çalışmak

edit:eklemem gereken var:
-Cep telefonundan yayılan sinyallere duyarlı belediye otobüslerinde,uyarılara aldırmayıp cep telefonunu kapatmamak.Kafası bu kadarcık bile basmamak.vurdumduymaz olmak,diğer insanların yaşamını tehlikeye sokmak ve bunu anlayamamak.
-Kavga etmek.Sorunlarımızı kavga yoluyla çözmenin dayanılmaz hafifliği.Haklı olanın değil,güçlü olanın kazanması gerektiğine olan kutsal inancımız.
nerede olursa olsun hiç gocunmadan bağıra bağıra telefonla konusmak!
yolda yürürken cinsel organını karıştırmak.
kızların karşısına gecip elını cebe atıp tombala cekmek.